You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 1 do 7 października 2012

Horoskop tygodniowy od 1 do 7 października 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranBarany w poniedziałek będą tryskać energią i zapałem do pracy. Mogą mieć atrakcyjne propozycje zawodowe i szczęście do pieniędzy. Od wtorku przyjdzie czas na spokojne realizowanie zamierzeń, na praktyczne działania zmierzające do osiągnięcia celu. Od piątku życie nabierze tempa i blasku, Barany będą w ciągłym ruchu, życie towarzyskie będzie w pełni rozkwitu.

BYK
Horoskop tygodniowy BykByki od poniedziałku wezmą się energicznie za pracę, a połączenie obowiązkowości ze spontanicznym działaniem przyniesie im spore korzyści. Od wtorku będą bardzo pragmatyczne i racjonalne, będą budować swój dobrobyt z dobrymi efektami. W weekend mogą czuć się nieco rozkojarzone, co jednak nie będzie im przeszkadzać w życiu towarzyskim.

 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaBliźnięta na początku tygodnia będą podniecone działaniem, pracą, będą spontaniczne i pełne zapału. Mogą mieć spore osiągnięcia w pracy. Od wtorku mogą spodziewać się przypływu gotówki, mogą wybrać się na zakupy, bo będą miały oszczędne podejście, ale w pracy będą się nudzić. W weekend będą się świetnie bawić, mogą liczyć na udane imprezy i ożywione życie towarzyskie.

RAK
Horoskop tygodniowy RakRaki w poniedziałek mogą czuć się zmęczone, często będą się denerwować i mogą mieć problemy z koncentracją. Od wtorku poświęcą więcej czasu rodzinie i domowi, mogą dokonać poważnych zakupów dla domu. Nastawione będą bardzo uczuciowo, ale praktycznie. W weekend będą chciały wyjechać z rodziną, wykorzystać piękne jesienne dni, będą podziwiać bogactwo natury.

LEW
Horoskop tygodniowy LewLwy rozpoczną tydzień pełne wigoru, zapału do pracy i zadowolenia. Mogą przy tym być nieco zbyt chaotyczne i ich działania mogą być nieprzemyślane. We wtorek humor im się nieco zepsuje, mogą być poirytowane, a inni ludzie będą im się wydawać nudni. W weekend nadrobią braki w życiu towarzyskim, dobrze będą się bawić wśród przyjaciół, mogą przy okazji zrobić parę dobrych interesów.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaPanny od poniedziałku będą pobudzone i poczują przypływ sił. Wykorzystają je do wypełniania obowiązków. Od wtorku będą bardzo pracowite, solidnie będą traktować pracę i wszystko, co z nią związane. Również pieniądze, jakie będą się z tym wiązać, będą nie do pogardzenia. W weekend mogą poczuć się zmęczone i powinny zadbać o wypoczynek, dobrze zrobi im spotkanie z przyjaciółmi.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaWagi w poniedziałek będą bardzo pobudzone, pełne energii i będą miały dobre pomysły. Od wtorku rozleniwią się, stracą zainteresowanie pracą, skupią uwagę na domu, na sztuce i na relacjach osobistych. Mogą wybrać się na zakupy, bo wybiorą rzeczy solidne. Weekend spędzą bardzo towarzysko i rozrywkowo, będą świetnie się bawić w towarzystwie przyjaciół i będą zawierać nowe znajomości.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionSkorpiony w poniedziałek będą chciały zrobić wszystko naraz, ale działać będą dość chaotycznie. Od środy zaczną działać bardziej metodycznie i więcej będą mogły osiągnąć. Mogą też liczyć na wpływy na konto lub dodatkowe zarobki. Weekend będzie dla nich okazją do zabawy, uprawiania sportu i urozmaiconego życia towarzyskiego, choć czasem mogą być zmęczone towarzystwem ludzi.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecStrzelce na początku tygodnia mogą liczyć na miłe niespodzianki i uśmiechy losu. Od wtorku czas będzie zająć się na poważnie pracą, bo samo się nic nie zrobi. Mogą się poczuć cokolwiek stłamszone szarą rzeczywistością, ale wrodzony optymizm pomoże im uporać się z każdą przeszkodą. W weekend mogą zaszaleć na imprezach towarzyskich, będą poznawać nowych ludzi.

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecKoziorożce na początku tygodnia mogą być rozdrażnione i zmęczone, ale już wtorek przyniesie im satysfakcję z wykonanej pracy, a co za tym idzie poprawę nastroju, wyciszą się, skupią na sprawach zawodowych i materialnych. Mogą też liczyć na dopływ gotówki. W weekend będą miały mnóstwo okazji do rozrywki, spotkań z przyjaciółmi, mogą też wybrać się na jakąś imprezę.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikWodniki na początku tygodnia będą pełne werwy i sił witalnych. Z energią wezmą się za załatwianie spraw zawodowych i dużo mogą osiągnąć dzięki spontanicznym zrywom. Od wtorku ich samopoczucie znacznie się pogorszy, sprawy praktyczne dadzą im w kość. Za to weekend rozproszy smutki i zły nastrój, będzie wesoło, gwarnie i rozrywkowo, impreza gonić będzie imprezę.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyRyby rozpoczną tydzień pełne energii, ale szybko działanie je zmęczy. Od wtorku zwolnią tempo, zajmą się sprawami praktycznymi, a dodatkowe pieniążki wyraźnie poprawią im samopoczucie. W rodzinie poczują się bezpiecznie. W weekend mogą być mocno rozproszone, mogą spędzić go bardzo towarzysko, ale zmęczy je to i osłabi, mogą narzekać na zły humor i brak zdrowia.

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top