You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 10 do 16 września 2012

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 września 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranBarany od poniedziałku wpadną w nie najlepszy nastrój, w pracy czekają je trudne chwile w kontaktach z ludźmi, a w domu mogą mieć kłopoty z powodu zbyt częstego wychodzenia na spotkania z przyjaciółmi. Szczęśliwym dniem będzie czwartek, mogą wtedy oczekiwać sukcesów w pracy i w podbojach miłosnych. W weekend może się okazać, że trzeba zająć się sprawami domowymi.

BYK
Horoskop tygodniowy BykByki rozpoczną tydzień pełne optymizmu, ale dość szybko okaże się, że sprawy rodzinne przesłonią wszystko inne, może okazać się, że ktoś potrzebuje pilnie ich pomocy i opieki. Od środowego popołudnia mogą się czuć rozdrażnione i poirytowane, mogą mieć wrażenie, że muszą być w kilku miejscach naraz. W weekend będzie już spokojniej, ale rodzina i sprawy domowe w dalszym ciągu będą najważniejsze.
 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaBliźnięta będą w tym tygodniu bardzo ożywione i zadowolone z życia. Będą otoczone ludźmi, przyjaciółmi i czeka je sporo miłych niespodzianek. Szczególnie korzystne mogą być dla nich środa i czwartek, mogą wtedy zostać docenione przez szefa albo przeżyją wyjątkowo udaną randkę. W weekend mogą poczuć się zmęczone, powinny też uważać na zdrowie, dopiero w niedzielę wieczór humor im się poprawi.

RAK
Horoskop tygodniowy RakRaki lepszy będą miały początek tygodnia, mogą wtedy umówić się na randkę, a Raki pozostające w związku mogą liczyć na przyjemne chwile z partnerem. Od środowego popołudnia zajęte będą bardziej sprawami zawodowymi, rozmowami biznesowymi, muszą uważać, aby żyć w zgodzie z szefem. Weekend spędzą z rodziną, wśród przyjaciół, w miłej atmosferze.

LEW
Horoskop tygodniowy LewLwy będą w tym tygodniu pełne optymizmu. W życiu zawodowym czeka je sporo rozmów, zmian, nowości i mogą oczekiwać uznania dla swoich działań. Szczególnie korzystne pod tym względem będą środa i czwartek, świetnie będą dogadywać się z kolegami w pracy, będą romansować na prawo i lewo. Za to weekend mogą mieć mało atrakcyjny, nawet niedziela może być nudna, a rodzina będzie wymagała uwagi.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaPanny na początku tygodnia będą nastawione uczuciowo i rodzinnie, samotne Panny mogą poznać kogoś wyjątkowego. Będą pracować w tym tygodniu na wysokich obrotach, ich umysł będzie bardzo sprawny i będą widzieć wszystkie niedociągnięcia innych ludzi, co będzie wprawiać je w nerwowy nastrój. W weekend będą mogły odetchnąć, zajmą się domem, rodziną i to sprawi, że poczują się wypoczęte.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaWagi w tym tygodniu będą nastawione przede wszystkim na życie towarzyskie i wprowadzanie zmian w pracy i w domu. W środku tygodnia mogą być bardziej ożywione, bardzo kreatywne i mogą spodziewać się sukcesów w pracy, będą też bardziej romansowe i mogą umówić się na randkę. W weekend mogą poczuć się zmęczone i rozkojarzone, domowe zajęcia nie poprawią im humoru.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionSkorpiony na początku tygodnia będą wrażliwe i uczuciowe, w związkach mogą liczyć na wsparcie partnera i miłe chwile we dwoje. Od środowego popołudnia mogą być często poirytowane, zmiany wokół będą działać im nerwy. W czwartek grożą im wybuchy złości i dopiero w piątek popołudniu poczują się lepiej. Weekend spędzą w domowym zaciszu zajmując się sprawami praktycznymi.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecStrzelce w tym tygodniu będą optymistycznie patrzeć w przyszłość. Otoczone będą przyjaciółmi i życzliwymi ludźmi, na których pomoc mogą liczyć. Czeka je sporo szczęśliwych zbiegów okoliczności, szczególnie na sukcesy mogą liczyć w czwartek. Natomiast w weekend mogą poczuć się zmęczone i osłabione, może nie starczyć im sił i entuzjazmu na wypady za miasto.

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecKoziorożce mogą czuć się w tym tygodniu rozkojarzone, wiele się będzie wokół nich działo. Lepsze samopoczucie będą miały na początku tygodnia, będą wtedy uczuciowe i rodzinne. Od środy powinny uważać, aby nie wchodzić w drogę szefowi, bo mogą się z nim pokłócić. Również w domu może dojść do przepychanek, kto ma rację. W weekend nastawią się na zajęcia domowe.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikWodniki na początku tygodnia będą nie w sosie, partner będzie się im wydawał zbyt zaborczy i wymagający. Od środy w pracy będzie układać się im świetnie, mogą mieć dobre pomysły, które zostaną docenione przez szefa, mogą dostać nowe propozycje. W weekend będą znudzone, domowe zajęcia nie poprawią im humoru, może braknąć czasu na spotkania z przyjaciółmi.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyRyby na początku tygodnia będą bardzo uczuciowe, rozmarzone, zajęte rodziną i dziećmi, niejedna samotna Ryba pozna teraz swoją drugą połowę. Od środowego popołudnia mogą mieć skłonność do podporządkowywania się innym. Nowości w pracy i zmiany mogą je z lekka wyprowadzać z równowagi i z przyjemnością powitają weekend i możliwość zajęcia się domem i rodziną.
 

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top