You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 20 do 26 lutego 2012

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 lutego 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranOd poniedziałku Barany będą miały ciekawe pomysły, które niekoniecznie będą zrozumiane przez innych. Będą bardzo towarzyskie i pełne entuzjazmu. Od środy oddadzą się marzeniom, spróbują kierować się intuicją, ale będą się irytować brakiem jednoznaczności w wypowiedziach innych. Weekend spędzą tak, jak lubią, w ruchu, w rozjazdach, uprawiając sport.

BYK
Horoskop tygodniowy BykDla Byków początek tygodnia będzie trudny, mogą często się irytować, relacje z najbliższymi mogą przysparzać im problemów, w pracy będą rozdrażnione brakiem konsekwencji współpracowników. Od środy intuicja podpowie im jak wybrnąć z trudnych sytuacji, a relacje z bliskimi wejdą w fazę serdeczności i ciepła. Weekend będzie wymagał od Byków wydatkowania znacznej ilości energii.
 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaBliźnięta na początku tygodnia będą w swoim żywiole, będą spotykać nowych ludzi i starych przyjaciół, będą gejzerem nowych pomysłów, mogą poznać niezwykłe osoby. Od środy odczują zmęczenie, staną się bardziej niż zwykle roztargnione i trudno będzie im się skupić. W weekend odczują przypływ energii, będą w ruchu, będą załatwiać różne sprawy, ale najchętniej będą uprawiać sport.

RAK
Horoskop tygodniowy RakRaki na początku tygodnia czeka dużo kontaktów ludźmi, co niekoniecznie będzie im odpowiadać. Mogą czuć się przez to rozkojarzone, mogą się nie rozumieć z otoczeniem. Od środy zdecydowanie nastrój im się poprawi, będą miały wyostrzoną intuicję, będzie to dobry czas dla miłości. W weekend mogą być w niezbyt dobrym humorze, bliscy mogą działać im na nerwy.

LEW
Horoskop tygodniowy LewNa początku tygodnia Lwy mogą spotkać miłe niespodzianki, będą miały oryginalne pomysły, mogą wydarzyć się rzeczy, których trudno się było spodziewać. Będą prowadzić bujne życie towarzyskie. Od środy mogą zanadto bujać w obłokach, mogą mieć trudności z koncentracją. W weekend będą w doskonałej formie, będą uprawiać sporty i zawzięcie romansować.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaNa początku tygodnia Panny będą miały podejście do życia intelektualne, mogą mieć nowe, ciekawe pomysły i nowe rozwiązania starych problemów. Od środy odczują przypływ uczuć w związkach, a wolne Panny mogą poznać wyjątkową osobę i się zakochać. Będą miały intuicję w sprawach finansowych. Weekend spędzą aktywnie, w ruchu, ale w domu mogą się posprzeczać.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaWagi na początku tygodnia będą prowadzić ożywione życie towarzyskie, mogą poznać ciekawych ludzi, mogą robić plany na przyszłość. Od środy mogą mieć przypływ natchnienia, który może pomóc artystom spod tego znaku i będą marzyć o miłości. Weekend spędzą z partnerem, a wolne Wagi mogą poznać kogoś czarującego i rozpoczną ekscytujący romans. Mogą wybrać się do klubu fitness, aby zadbać o linię.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionDla Skorpionów początek tygodnia może okazać się bardzo trudny, od nadmiaru informacji i kontaktów międzyludzkich będą zmęczone i poirytowane. Mogą się pokłócić z bliskimi. Od środy poczują się znacznie lepiej, uczucia w związkach rozkwitną, a wolne Skorpiony mogą się zakochać. Weekend spędzą walcząc z przeciwnościami, pociągać je będą sporty ekstremalne.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecStrzelce będą na początku tygodnia bujać w obłokach i marzyć o przyszłych sukcesach, będą też bardzo towarzyskie i chętne do zawierania nowych przyjaźni. Od środy mogą się poczuć zmęczone, mogą mieć pierwsze objawy przeziębienia, muszą zadbać o relaks. Nadrobią to w weekend poświęcając się całkowicie rozrywkom sportowym, będą pełne energii i entuzjazmu, będą podbijać serca płci przeciwnej

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecKoziorożce na początku tygodnia będą poirytowane głupimi pomysłami osób z otoczenia, omijaniem przepisów przez niektóre osoby, ich cierpliwość zostanie wystawiona na ciężką próbę. Od środy staną się bardziej uczuciowe, w związkach Koziorożców odżyje namiętność, a wolne Koziorożce mogą poznać kogoś wartego miłości. W weekend będą podenerwowane i zmęczone, trudno będzie im się zrelaksować.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikNa początku tygodnia Wodniki będą pełen wigoru, będą miały mnóstwo niezwykłych pomysłów, które spodobają się innym, będą poznawać nowych ludzi i spotykać się z przyjaciółmi. Od środy będą bujać w obłokach, marzyć i oddawać się fantazjom. Trudno będzie im się zmusić do zrobienia czegokolwiek. W weekend dostaną zastrzyk energii i staną się bardzo ruchliwe i aktywne.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyDla Ryb tydzień będzie udany. Na początku będą poznawać nowych ludzi, będą miały otwarty umysł i łatwość przyswajania wiedzy. Od środy będą bardzo uczuciowe i empatyczne, wolne Ryby mogą się zakochać bez opamiętania, w związkach będą czuły się kochane i wielbione. W pracy będą kierować się intuicją. W weekend trzeba będzie się poruszać, mogą dla relaksu wybrać się na basen.
 

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top