You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 24 do 30 września 2012

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 września 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranBarany w poniedziałkowy ranek z trudem dostosują się do wymagań w pracy, na szczęście od południa ożywi się życie towarzyskie i do środy będą mogły konwersować i bawić się do woli. Będą miały ciekawe pomysły i oryginalnie będą rozwiązywać problemy. Od czwartku zwolnią tempo, będą czasem zamyślone i jakby nieobecne. Dopiero w niedzielę nabiorą wigoru i będą bardzo żywiołowo reagować.

BYK
Horoskop tygodniowy BykByki rozpoczną tydzień w kiepskiej formie, mimo dobrych chęci. Mogą mieć problemy z porozumiewaniem się z innymi, będą rozdrażnione i trudno będzie im się skupić. Od czwartku poczują się lepiej za sprawą marzeń i intuicji, która pomoże im podejmować korzystne decyzje w interesach. Będą nastawione uczuciowo i mogą się zakochać. W weekend będą ruchliwe i nastawione na sport.

 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaBliźnięta na początku tygodnia będą ciężko znosić pracę i obowiązki, ale już we wtorek będą wesołe i ożywione, ich pomysły będą wyjątkowo oryginalne, będą romansować i flirtować, poznawać nowych ludzi. Od czwartku mogą poczuć się osłabione, jesienna aura wprawi je w melancholijny nastrój, muszą uważać na infekcje i przeziębienia. W weekend będą świetnie się bawić na imprezach i zabawach.

RAK
Horoskop tygodniowy RakRaki w pierwszej połowie tygodnia będą wyjątkowo jak na nie towarzyskie, będą poznawać nowych ludzi, sprawiać im to będzie przyjemność, ale mogą poczuć się czasem zmęczone. W pracy trzeba będzie wysilić intelekt. Od czwartku będą mogły wycofać się z życia towarzyskiego na rzecz życia uczuciowego, wolne Raki mogą zaangażować się w nowy związek. W weekend mogą źle się czuć.

LEW
Horoskop tygodniowy LewLwy w poniedziałek poczują się urażone ilością wymaganej od nich pracy. Od wtorku praca stanie się na tyle twórcza, że z radością się za nią wezmą, będą mieć oryginalne pomysły i aprobatę otoczenia na ich realizację, a w czasie wolnym spotkają się z przyjaciółmi. Od czwartku będą kierować się intuicją, lecz może ich ona zawieść, za to w miłości będzie wiodło się im dobrze. W niedzielę spróbują zmierzyć się z innymi w sporcie.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaW poniedziałek Panny będą bardzo zapracowane, będą organizować pracę innym lub planować swoje życie. Od wtorku pracę zakłócać im będą znajomi i przyjaciele, którzy zapragną kontaktu. Od czwartku zmiana aury, Panny poczują się spokojne, z ulgą poddadzą się nurtowi życia, ich życie miłosne nabierze blasku. W niedzielę z werwą wybiorą się na górską wycieczkę lub staną do sportowych zawodów.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaW poniedziałek Wagi będą czuć się fatalnie, trudno będzie im wykonać zaplanowane zadania, bliscy mogą się z nimi skłócić. Od wtorku będą w swoim żywiole, życie towarzyskie, ploteczki, wydarzenia artystyczne, rozmowy o ciuchach, wszystko to, co Wagi lubią najbardziej. Od czwartku rzucą się w wir życia uczuciowego, ale też trudno przyjdzie im podjąć jakąkolwiek decyzję. W niedzielę grożą konflikty w związkach.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionSkorpiony rozpoczną tydzień pełne zapału do pracy, będą obowiązkowe i zorganizowane. Od wtorku muszą uważać na to, co mówią, bo grożą im konflikty w grupie i w związkach, będą poirytowane i z lekka agresywne. Od czwartku zwolnią tempo, staną się rozmarzone, pełne miłości do całego świata, skłonne do pomocy innym ludziom. W niedzielę mogą uprawiać sporty ekstremalne.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecW poniedziałek Strzelce z dużym wysiłkiem wrócą do codzienności i obowiązków, jeszcze zanim zabiorą się do pracy, już będą nią znudzone. Od wtorku lepszy czas, pojawią się nowe możliwości i Strzelce z zapałem rzucą się do nowych zadań, również w miłości lepsze nastroje. Od czwartku będą rozproszone, roztargnione i trudno będzie im nadążyć za innymi. Dopiero w niedzielę poczują się naprawdę świetnie.

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecKoziorożce w poniedziałkowy ranek wezmą się przykładnie do pracy, będą systematyczne i obowiązkowe. Od wtorku mogą mieć dużo kontaktów z ludźmi, mogą poznawać nowe osoby i lepiej by poddały się tej tendencji, choćby wbrew sobie, bo na przyszłość może się to okazać korzystne. Od czwartku czekają je miłosne uniesienia, ale w niedzielę mogą być w kiepskiej formie.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikWodniki w poniedziałek źle będą znosić rutynę w pracy. Za to od wtorku ich życie nabierze barw, będą tryskać energią i świetnymi pomysłami, pojawią się w ich życiu nowi ludzie, będą mieć niezwykłe pomysły, które spotkają się z akceptacją otoczenia. Od czwartku będą kierować się intuicją, co może pomóc im w interesach. W niedzielę wezmą udział w imprezach sportowych i towarzyskich.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyW poniedziałek Ryby będą musiały uporządkować swoje miejsce pracy i zorganizować się. Od wtorku zaczną bujać w obłokach i tak już będzie do końca tygodnia, będą roztargnione, nieobecne na ziemi, będą tworzyć wizje przyszłości, ale raczej nie uda im się wprowadzić ich w życie. W miłości od czwartku czeka je upojny czas. Dopiero w niedzielę życie codzienne sprowadzi je na ziemię.

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top