You are here
Home > Inspiracje > Ciekawostki > Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy

Kolory otaczają nas wszędzie. Kupujemy kolorowe przedmioty, malujemy ściany na coraz bardziej odważne barwy, wybieramy kontrastowe zestawienia elementów ubioru. Także w makijażu, od czterech sezonów, kolor jest bardzo modny – na ulicach coraz częściej królują neony, makijaż z elementami turkusu czy amarantu.

Polki coraz odważniej sięgają po kolory. Szczególnie dzisiejsze młode pokolenie kobiet często eksperymentuje z barwami. Zaczynamy doceniać znaczenie koloru i jego wpływ na nasze życie. Nawet codzienny makijaż stał się już niemal sztuką…

Dla wszystkich miłośniczek kolorów, wydawany przez FFiL Śnieżka S.A. bezpłatny magazyn „Dekoratorium” przygotował specjalny kolorowy konkurs! Wystarczy wykonać makijaż zainspirowany najnowszą kolekcją Śnieżki Satynowej, a jego zdjęcie lub rysunek przesłać na adres kontakt@dekoratorium.pl, podając swoje dane osobowe. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone zestawami palet do makijażu Sephora, a kolejne trzy – zestawami cieni tej marki. Liczy się oryginalny pomysł i niebanalne wykonanie.

Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy

Inspiracją może okazać się najnowszy numer „Dekoratorium”, w którym znajduje się wywiad z Sergiuszem Osmańskim, legendą polskiego wizażu, dyrektorem artystycznym Sephora Polska, który opowiada o sztuce operowania kolorem w makijażu i najnowszych trendach. Nie zwlekaj i przystąp do dzieła!

Konkurs trwa od 1 lipca do 15 sierpnia bieżącego roku.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na stronie: www.dekoratorium.com

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top