You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Inspirowane wiosną maszyny do szycia Łucznik

Inspirowane wiosną maszyny do szycia Łucznik

Wygląd przedmiotu nierzadko decyduje o przyjemności płynącej z jego użytkowania. Dlatego maszyny do szycia legendarnej marki Łucznik charakteryzują się unikalnym i niespotykanym na rynku wyglądem – Gosia 848 i Lidia 2016.

Współcześnie obok walorów technicznych i funkcji użytkowej urządzeń, znaczenia nabierają ich forma i wykończenie. Materiał, faktura i zdobienia przesądzają o wyjątkowości produktu. Zgodnie z tą tendencją, legendarna marka Łucznik kreuje modele maszyn do szycia, inspirowane budzącą się do życia naturą. Model Gosia 848, z ornamentami w kształcie wiosennych kwiatów oraz model Lidia 2016, przyozdobiony kolorowymi motylami, to unikalne na rynku propozycje.

Maszyny z duszą
Nie potrzeba tytułu mistrza krawiectwa, żeby szyć na maszynie Gosia 848 legendarnej polskiej marki Łucznik. Maszyna przyozdobiona rysunkiem delikatnych kwiatów, przeznaczona jest dla osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie szycia. Model Gosia 848 posiada 15 programów szycia oraz 12 ściegów umożliwiających szycie materiałów o różnej grubości i elastyczności. Dwa podstawowe ściegi (prosty i kryty) pozwalają na wykonywanie prostych prac krawieckich, takich jak: stebnowanie, wszywanie zamków błyskawicznych oraz podszywanie brzegów. Dodatkowo do maszyny Gosia 848 dołączona została praktyczna walizka.

Maszyny do szycia przeznaczone dla osób bardziej zaawansowanych w sztuce krawiectwa posiadają więcej funkcji i udogodnień. Wśród nich wyróżnia się model Lidia 2016 marki Łucznik, który jako jedyny na rynku jest przyozdobiony wielobarwnymi motylami. Dzięki różnorodnym programom szycia, za pomocą tej maszyny, możliwe jest m.in. wykańczanie brzegów ściegiem owerlokowym i obrzucającym ukośnie, a także wszywanie gumy ściegiem elastycznym. Wysokie podnoszenie stopki umożliwia z kolei zszywanie kilku warstw materiału.
Maszyny do szycia Gosia 848 i Lidia 2016 marki Łucznik wyposażone zostały w wygodny i łatwy w demontażu wysięgnik, który stanowi idealne udogodnienie przy szyciu mankietów lub obrębianiu nogawek spodni. Oba modele posiadają również wbudowane oświetlenie, które zapewnia komfort precyzyjnego szycia.

Do wszystkich modeli maszyn do szycia marki Łucznik zostały dołączone bogato ilustrowane instrukcje obsługi w języku polskim, krok po kroku wprowadzające użytkownika w arkana sztuki krawieckiej.

Produkty:
Maszyna do szycia marki Łucznik model Gosia 848 cena brutto 399 zł
Maszyna do szycia marki Łucznik model Lidia 2016 cena brutto 419 zł

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top