You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Łóżko Evi HM Design – satynowe sny

Łóżko Evi HM Design – satynowe sny

Łóżko Evi HM Design to niebanalny projekt Macieja Hronowskiego, kolejna wariacja na temat komfortowego, tapicerowanego w całości łoża z wysokim wezgłowiem. Mebel ten bez wątpienia kreuje aurę iście królewskiego snu, a to dzięki jego rozmiarom i wykorzystaniu eleganckich tkanin z kolekcji SATIN firmy Italvelluti.

Evi to obszerne łóżko z wysokim zagłówkiem – dzięki niemu nie tylko możemy wygodnie usiąść w łóżku np. podczas czytania książki, ale także mamy wygodne, miękkie oparcie dla pleców, izolujące nas od ściany i chroniące ją przed zabrudzeniem. Tapicerowane w całości oskrzynienie łóżka daje nam poczucie komfortu podczas użytkowania i jest bezpieczne np. dla bawiących się dzieci. Łóżko Evi dzięki dość prostej formie z pewnością doskonale wpasuje się w nowoczesną aranżację wnętrza, choć dekoracyjna, połyskująca tkanina obiciowa pozwala je także umieścić w bardziej stylowej sypialni.

Łóżko Evi  HM Design – satynowe sny

Do tapicerowania Evi wykorzystano tkaniny z kolekcji SATIN firmy Italvelluti. Kolekcja składa się z dwóch doskonale uzupełniających się tkanin – DISCOVERY RASCO oraz kombinacji MAGICALLY UNI i SPIRALI. Pierwsza z nich to szykowna bawełniana satyna o połyskliwej powierzchni. Dwie pozostałe tkaniny, satyny wzbogacone membraną piankową FLEXYGUM, nadają meblowi niespotykaną dotąd miękkość i ciekawy wygląd dzięki tłoczonym, kwiatowym wzorom. Łóżko Evi dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych: gołębiej szarości, dwóch odcieniach brązu, fiolecie, bieli i czerni. Satynowe tkaniny z kolekcji Italvelluti dodają mu blasku i niepowtarzalnego charakteru.

Łóżko Evi HM Design to mebel dla prawdziwych koneserów ceniących luksus i komfort wypoczynku. Swoją klasę zawdzięcza oryginalnemu projektowi oraz wysokiej jakości tkaninom tapicerskim firmy  Italvelluti.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top