You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Paged by Folkstar – folkowe krzesła z fabryki Paged Meble

Paged by Folkstar – folkowe krzesła z fabryki Paged Meble

Piękno każdego wnętrza kryje się w kolorach i materiałach nadających mu niepowtarzalny charakter. Zarówno domowe zacisze jak i przestrzeń publiczna, potrzebują wnętrz, w których każdy będzie się czuł swobodnie i komfortowo. Takie mają być krzesła Paged Meble by Folkstar – nowoczesne, unikalne, niepowtarzalne, polskie.

Dzięki współpracy firmy Folkstar i Paged Meble powstały obecnie dwa modele krzeseł doskonale komponujące się zarówno w małych pomieszczeniach, jak i na dużych przestrzeniach, z tradycyjnymi, jak i z nowoczesnymi wnętrzami. Białe Como  to krzesło, łączące kosmopolityczny charakter z monarchistycznym stylem. Z kolei model Wenus jest czarny, smukły, kuszący delikatnym kształtem linii nóg.  Udane połączenie nowoczesnych form z tradycyjnym łowickim pasiakiem dowodzi, że polska tradycja nie musi być nudna, a łowicki pasiak świetnie odnajduje się w połączeniu z designerską minimalistyczną formą. Również dlatego w najbliższych tygodniach w sprzedaży znajdą się następne modele Paged by Folkstar z innymi łowickim wzornictwem.

Paged by Folkstar – folkowe krzesła z fabryki Paged Meble

– Projekt z Folkstar to kolejny krok naszej strategii, w której zachęcamy do zabawy formą i do odważnego łączenia tradycyji z nowoczesnością – wyjaśnia Anna Gołębicka, dyrektor marketingu firmy Paged Meble. To podejście leżało u podstaw powstania marki Folkstar – folklor w nowoczesnym ujęciu. – Okazało się, że zarówno my, jak i Paged kierujemy się podobną filozofią biznesową i mamy zbliżone plany rozwojowe. Ten fakt sprawił, że nasza współpraca zaowocowała powstaniem znakomitych produktów – mowi Marta Wróbel, właścicielka firmy Folkstar.

Obydwie spółki nadal zamierzją proponować designerskie rozwiązania udowadniając, że sięganie do polskich korzeni może być modne, nowoczesne i oryginalne. – Dzięki współpracy z takimi firmami jak Folkstar udaje nam się w innowacyjny sposób łączyć nasze doświadczenie meblarskie ze specjalistyczną wiedzą oraz umiejętnościami partnera. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować oryginalne tematyczne kolekcje dobre pod względem konstrukcyjnym, designerskim ale i absolutnie unikalne i oryginalne dzięki wykorzystaniu w nich elementów folk.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top