You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Pojemniki Fresco

Pojemniki Fresco

Dzięki kolorowym pojemnikom Fresco firmy Plast Team utrzymanie porządku w Twojej kuchni jest dziecinnie proste! Pojemniki doskonale sprawdzają się zarówno w lodówce, zamrażarce, jak w kuchennej szafce.

Pojemniki do przechowywania żywności z serii Fresco to doskonałe połączenie nowatorskiego designu i zamiłowania do praktycznych rozwiązań – to także wspaniały sposób na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Pojemniki wykonano z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa – posłużą Ci więc przez wiele lat. Przezroczyste ścianki pudełek pozwalają zobaczyć co jest w środku bez konieczności otwierania. To bardzo praktyczne rozwiązanie jest wspaniałym ułatwieniem, gdy chcemy szybko zorientować się „co w zamrażarce piszczy”.
Niekwestionowaną zaletą pojemników jest ciekawa kolorystyka, która rozweseli każdą kuchnię. Dostępne są kolory: naturalny, pomarańczowy, zielony i różowy, bez problemu dobierzesz więc barwę, która będzie pasowała do wystroju wnętrza Twojej kuchni.
Pojemniki Fresco marki Plast Team zapewniają świeżość potrawom na długo. Dzięki nim artykuły spożywcze zachowują swoje walory, nie przenikając niechcianymi aromatami innych potraw.

Ceny
Pojemniki kwadratowe:
0,25 l – cena: 1,80 zł
0,5 l – cena: 2,20 zł
0,75 l – cena: 2,40 zł
1 l – cena: 3 zł
1,25 l – cena: 3,30 zł

Pojemniki prostokątne:
0,5 l – 2 zł
1 l – 3 zł
1,5 l – 5,40 zł
2 l – 6,20 zł

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top