You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Zlewozmywak, którego nie widać

Zlewozmywak, którego nie widać

Nie zawsze mamy czas, by pozmywać naczynia zaraz po posiłku. Nie zawsze musimy mieć też na to ochotę. Co zrobić, by brudne talerze i garnki nie straszyły z kuchennego zlewozmywaka? Z rozwiązaniem przychodzi firma Deante, która stworzyła zamykany zlewozmywak Sonatina.

Każdemu zdarzają się takie dni, gdy po smacznym obiedzie czy kolacji ma ochotę wygodnie usiąść w fotelu lub spędzić czas z rodziną. Szkoda wtedy czasu na zmywanie, które pozwalamy sobie odłożyć na później. Często jednak brudne naczynia zakłócają nasz spokój piętrząc się w zlewozmywaku. Jest to szczególnie uciążliwe w mieszkaniach o kuchniach otwartych na pokój dzienny, w których każdy bałagan jest widoczny dla domowników. Podobnie jest w sytuacji, gdy na posiłek zapraszamy gości. Kiedy po długich przygotowaniach wszyscy zasiądą do stołu nie ma czasu na zmywanie, a nikt nie chce przecież, aby jego goście musieli oglądać stertę brudnych garnków i talerzy.

Idealnym rozwiązaniem jest zainstalowanie w domowej kuchni zlewozmywaka Sonatina marki Deante, który wyposażony został w niezwykle praktyczne maskownice. Są to dwie płyty wykonane z najwyższej jakości szkła hartowanego, które zamontowano w wygodnych prowadnicach po obu stronach zlewozmywaka. Zasuwając je możemy ukryć zgromadzone w komorach naczynia tak, by nie były widoczne dla domowników i gości. To praktyczne rozwiązanie docenią osoby żyjące w pośpiechu, które nie zawsze mają czas na prace domowe, ale także ci, którzy cenią sobie możliwość elastycznego planowania codziennych obowiązków.

Sam zlewozmywak wykonany jest z eleganckiej stali szlachetnej i dostępny jest w dwóch wersjach – jedno- i półtorakomorowej. Obie wyposażone są w automatyczne zamknięcie odpływu wody i poręczny ociekacz umieszczony po prawej lub lewej stronie. – Szklane płyty stanowią nie tylko efektowne maskownice, ale są również solidnymi deskami do krojenia, a po ich zasłonięciu powstaje dodatkowy blat roboczy. – mówi Małgorzata Famulska Product Manager – Grupa zlewozmywaki Deante – To idealne rozwiązanie dla małych kuchni, w których ważne jest przemyślane zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki temu zlewozmywak staje się niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia. Elegancki design sprawia zaś, że Sonatina może być ozdobą zarówno tradycyjnego jak i nowoczesnego wnętrza, a subtelna barwa stali dobrze wkomponuje się w każdą kolorystykę.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top