You are here
Home > Inspiracje > Kuchnia > Kinowe klimaty w domu

Kinowe klimaty w domu

Któż z nas tego nie lubi – wygodny fotel, panujący mrok, interesujący film, popcorn… Dobre kino i mile spędzony czas zawsze wywołują uśmiech na twarzy. Zwłaszcza jesienią, gdy pogoda nas nie rozpieszcza.

Gdy po całym dniu pracy, zajęć i obowiązków wracamy do domu,  należy nam się trochę relaksu. Możemy wyjść ze znajomymi do pubu, na kręgle czy do kina. Możemy także spędzić filmowy wieczór, nie wystawiając nosa za drzwi domowego zacisza – w pojedynkę, w duecie lub z przyjaciółmi, w zależności od nastroju. Niepodważalną zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie swoboda w wyborze repertuaru – śmieszna do łez komedia, poruszający dramat, przerażający horror czy kino pełne akcji? A może romantyczna historia? Wszystko zależy od nas i naszego samopoczucia.

Kinowe klimaty w domu

Gdy zdecydujemy, jaki film chcielibyśmy zobaczyć, to do pełni szczęścia brakuje już tylko jednego. Kino nieodłącznie kojarzy się popcornem, którego aromatyczny zapach wita wszystkich miłośników wielkiego ekranu już przy wejściu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby popcorn zrobić samemu – i to w 3 minuty. Czasy, w których prażenie małych ziarenek kukurydzy kończyło się co najwyżej przypalonym garnkiem, już dawno odeszły w zapomnienie. W XXI wieku wystarczy mikrofalówka i MICROPOP (Mogyi), czyli błyskawiczny popcorn w poręcznym, szczelnym opakowaniu. Do tradycyjnego, solonego smaku popcornu dołączyły także kolejne – podróż w czasie i przestrzeni, wprost na amerykański jarmark sprzed 100 lat zapewni MICROPOP o smaku karmelowym. MICROPOP o smaku maślanym pozwoli pogrążyć się w delikatnym, maślanym smaku ziarenek prażonej kukurydzy, a MICROPOP o smaku serowym zadziwi oryginalnym smakiem i niezwykłym aromatem. Wybór jest na tyle szeroki, że na pewno każdy z zaproszonych gości znajdzie coś dla siebie

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top