You are here
Home > Inspiracje > Kuchnia > Nowa Hellena Perfect o smaku gruszki

Nowa Hellena Perfect o smaku gruszki

W tym sezonie oferta napojów niegazowanych Hellena Perfect została poszerzona o nowy produkt – Hellena Perfect Gruszka. To jedna z niewielu propozycji w polskich sklepach o takim właśnie smaku.

Na całym świecie gruszki zyskały ogromną popularność na długo przed tym, zanim trafiły do naszych rodzimych, polskich sadów. Już w starożytnej Persji zachwycano się ich smakiem. W dawnym Rzymie ich zagorzałym miłośnikiem był Juliusz Cezar, który okazał się także największym ich propagatorem. A w Serbii do dnia dzisiejszego panuje kult gruszki.

Owoc gruszy jest bogaty w potas, który wspomaga prawidłową pracę serca. Poza tym zawiera także wapń, fosfor i zasób witamin, m.in. A, B1 i C. Wpływ gruszek na zdrowie człowieka jest bezcenny. Teraz możemy połączyć przyjemne z pożytecznym i delektować się smakiem nowego napoju o smaku gruszki jednocześnie wzmacniając swój organizm.

Nowa Hellena Perfect Gruszka nie zawiera sztucznych słodzików i w 20% składa się z naturalnego soku. Nowy napój jest uzupełnieniem linii Perfect – produktów o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Do opakowania każdej butelki  napoju z tej linii zastosowano technologię „sleeve”, czyli folię termokurczliwą. Dzięki temu etykieta napoju jest czytelna, przejrzysta i wyróżnia się na sklepowej półce, przyciągając uwagę Konsumentów zdjęciem soczystej gruszki. 

We wprowadzonej do sklepów w 2009 roku linii Perfect Konsumenci mogą znaleźć także napoje o smaku: pomarańcza, czarna porzeczka, jabłko, oraz  jabłko – wiśnia.

Producent: Jutrzenka Colian
Pojemność: 1,75 l
Cena: ok. 2,79 zł

 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top