You are here
Home > Inspiracje > Kuchnia > Serki Twój Smak Piątnicy w nowej odsłonie

Serki Twój Smak Piątnicy w nowej odsłonie

OSM Piątnica wprowadza na rynek nowe opakowania serków śmietankowych Twój Smak. Od połowy kwietnia produkty dostępne są w atrakcyjnych kubkach z nowoczesną grafiką oraz odświeżonym logotypem serii.

Nowe opakowania serków śmietankowych do smarowania z linii Twój Smak Piątnicy cechuje przejrzysta, czytelna grafika oraz żywa kolorystyka. Na wieczkach opakowań, oprócz charakterystycznego dla Piątnicy wiejskiego domku, umieszczono apetyczne zdjęcia będące wizualizacją poszczególnych smaków serka. Przedstawiają one świeże dodatki oraz naturalny śmietankowy twarożek w drewnianych miseczkach. Liftingowi poddano także logotyp serii, który nadal zajmuje centralną pozycję na opakowaniu, dzięki czemu ułatwia identyfikację marki.

Rewitalizacji uległa również kolorystyka tła opakowań, która jest inna dla każdego z pięciu smaków serka. Zastosowane barwy są intensywne
i żywe, dzięki czemu produkty z serii Twój Smak są rozpoznawalne i lepiej widoczne na półce. Opakowania zostały wykonane w nowoczesnej technologii nadruku. Komunikują one naturalność, świeżość oraz doskonały smak produktów.

Wprowadzeniu nowych opakowań serków Twój Smak towarzyszy akcja promocyjna dla konsumentów. W trakcie jej trwania klienci otrzymają o 10 g więcej swojego ulubionego twarożku (125 g + 10 g gratis). Zmiana wizualizacji kubka w żaden sposób nie wpłynęła
na smak oraz skład produktów. Zwolennicy Twojego Smaku odnajdą w nowych opakowaniach ten sam – tak samo naturalny, doskonałej jakości serek.

Serki śmietankowe do smarowania z linii Twój Smak Piątnicy obecne są na rynku od ponad 10 lat. Produkowane są bez sztucznych dodatków i wzmacniaczy smaku. W ofercie firmy dostępnych jest pięć rodzajów serka: naturalny, ze szczypiorkiem, z czosnkiem, z chrzanem oraz z przyprawami. Już wkrótce OSM Piątnica zaproponuje swoim klientom kolejny, wyjątkowy smak.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top