You are here
Home > Inspiracje > Kuchnia > Skomponuj własny sok!

Skomponuj własny sok!

Jeśli kryjesz w sobie żyłkę eksperymentatora, jeśli marzysz o tym, by na sklepowej półce znaleźć smak, który stworzony byłby specjalnie dla Twojego podniebienia – zajrzyj koniecznie na nową stronę Ogrodów Natury. Znajdziesz tam specjalny kreator smaków i wyczarujesz własny, niepowtarzalny sok!

Ogrody Natury otwierają się na świeże pomysły.

Skomponuj własny sok!Nowa witryna przyciąga jasnymi barwami i świeżym layoutem. Jedną z najciekawszych jej funkcji jest aplikacja, która pozwala każdemu stworzyć własną kompozycję smakową. To narzędzie jest intuicyjne w obsłudze i sprawia, że w łatwy i szybki sposób przelejesz wizję swojej wyobraźni na ekran, a dalej – do producenta. Nareszcie możesz poczuć się, jak prawdziwy twórca.
To bardzo proste! Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Skomponuj swój smak”, gdzie pusta butelka zachęca do tego, by wypełnić ją ulubionymi owocami. Przesuwając ich ikonki wybieraj te, na które masz ochotę.

Podziel się swoimi preferencjami z producentem. Czy lubisz zanurzyć się w tropikalnym szaleństwie figi splecionej z ananasem, marakują i grejpfrutem? A może zawsze marzyłeś o niespotykanym soku wyciśniętym jedynie z owoców dzikiej róży? Teraz masz szansę je stworzyć! Po wybraniu własnych składników, wystarczy dopisać swoje dane kontaktowe i kliknąć „Wyślij”. Być może Twój pomysł zainspiruje specjalistów producenta i niebawem sok skomponowany przez Ciebie pojawi się na sklepowych półkach.

Skomponuj niepowtarzalny smak – Twój smak!

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top