You are here
Home > Inspiracje > Ciekawostki > „Chirurdzy” do wygrania w polskim radiu euro

„Chirurdzy” do wygrania w polskim radiu euro

Polskie Radio Euro przygotowało prawdziwą gratkę dla miłośników „Chirurgów” („Grey’s Anatomy”) – jednego z najpopularniejszych seriali medycznych. Przez cały tydzień, od 21 do 25 czerwca, słuchacze będą mogli wygrać płyty DVD z sezonami 1-4.

W związku ze wznowieniem pierwszych czterech sezonów „Grey’s Anatomy”, nad którymi patronat medialny objęło Polskie Radio Euro, od poniedziałku do piątku na antenie stacji pojawi się wiele specjalnie przygotowanych zabaw, konkursów z pakietami DVD oraz ekskluzywnych wywiadów z obsadą i twórcami amerykańskiego serialu numer jeden. Filmy będzie można wygrać od poniedziałku do piątku między godz. 6.00 do 21.00, m.in. w „Poranku”, w audycjach:„W cztery oczy”, „Stacja Kultura”, „Magazyn z kraju, świata i …Kosmosu”, „Czwarty Wymiar” oraz „Cztery:Gramy!”.

Dwa Złote Globy i dwie nagrody Emmy, kilkanaście innych nagród i 30 nominacji – „Chirurdzy” biją rekordy oglądalności już od pięciu lat, kiedy to pierwszy odcinek pojawił się na antenie amerykańskiej telewizji ABC. Polscy fani serialu nie musieli długo czekać na odcinki w polskiej telewizji – pierwsza seria została wyemitowana w połowie 2005 roku. Teraz wszyscy miłośnicy serialu ponownie będą mieli okazję prześledzić przygody swoich ulubionych bohaterów – w piątek, 18 czerwca w sklepach pojawiły się pierwsze cztery sezony „Chirurgów”na DVD.

W najbliższych tygodniach Polskie Radio Euro przygotowało jeszcze wiele innych, serialowych atrakcji. Do wygrania będą m.in. sezony na DVD „Gotowych na wszystko” („Desperate Housewives”), „Zagubionych” („Lost”) oraz „Californication”.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top