You are here
Home > Inspiracje > Relaks > Kapitan Nemo Brzeg Skarbimierz Kuchenne Rewolucje

Kapitan Nemo Brzeg Skarbimierz Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler rusza z kolejną odsłoną swojego popularnego programu Kuchenne Rewolucje. Tym razem zawita do Skarbimierza k. Brzegu, a tam odmieni restaurację Kapitan Nemo.

Czy wszystko się uda a kolacja finałowa okaże się sukcesem? Czy najsłynniejsza restauratorka w Polsce napotka duże problemy podczas rewolucji? To wszystko zobaczycie w tvn.

Adres restauracji Kapitan Nemo:
49-318 Skarbimierz – Osiedle
ul. Akacjowa 3
tel. 77 41 13 260

Udostępnij lub polub post:

24 thoughts on “Kapitan Nemo Brzeg Skarbimierz Kuchenne Rewolucje

 1. Na akacjowej koło apteki, taki mały budynek w nim jest sklep mięsny a obok Nemo. Co do cen to duża pizza ok 18 zł, zależne od dodatków.

 2. Ja byłam ostanio, lokal rzeczywiście pięknie urządzony, ale niestety pizza niezbyt dobra, a do tego talerze nie były czyste, w Brzegu są lepsze pizzernie.

 3. jadł ktoś pizze tam??? po ile można zjesc pizze najtansza i wypic browarka są jakies ceny z menu??? wie ktoś chce tam pojechac z Opola warto?

 4. Byłem dzisiaj tj 4 marca 2012.
  Przyjemne wnętrze, lokal pełen gości. Warto wcześniej zarezerwować miejsce (niedziela), bo można na nie poczekać.
  Łosoś palce lizać – POLECAM uwadze, ale barszcz mnie rozczarował.
  Bardzo miła obsługa, piękne ryby w akwarium.
  Warto zobaczyć i posmakować.

 5. Byałam tam w zeszły weekend po rezerwacji. Jedzenie, które zaproponowała p. Gessler do menu – pyszne, stosują się do przepisu. Niestety obsługa beznadziejna! długo w ten sposób na renomie p. Gessler nie zajadą. Bylismy w 9 osób, przystawki i obiadek. Kelner przy nosi, przynosi, przynosi… przez ponad godzine nikt nie przyszedł sprzątnąć chocby jednego talerza. Po odstwieniu talerzy na stolik obok dalej bez reakcji… Niestety zapomniano też o jednym z naszych zamówień 🙁 Na koniec Pani przy kasie pomyliła sie wrachunku dopisując do niego 35zł. generalnie gdybyśmy sie ubrali i wyszli, nikt by nawet nie zauważył. Współczuję siostrom Właścicielkoem, bo obsługa niszczy nawet efekt dobrego jedzonka… Nie polecam

Dodaj komentarz

Top