You are here
Home > Mama i dziecko > Jak wybrać dobry podgrzewacz do butelek?

Jak wybrać dobry podgrzewacz do butelek?

Podgrzewacze do butelek bardzo ułatwiają życie rodzicom. W prosty i szybki sposób można dzięki nim podgrzać pokarm dla dziecka, zarówno w domu jak i w podróży. Na rynku istnieje wiele firm, które takie urządzenia. Wybór jest naprawdę duży. Jak więc w tym gąszczu ofert wybrać ten, który będzie się najlepiej sprawdzał i spełni oczekiwania?

Przede wszystkim przed zakupem warto odpowiedzieć sobie na pytanie,  gdzie mama będzie używać podgrzewacza, jak często oraz jakie będzie mieć wymagania wobec urządzenia.

 Czym się kierować pry zakupie podgrzewacza?

  1. Warto wybrać taki, który pilnuje odpowiedniej temperatury. Zaprogramowane urządzenie, nie przegrzewa jedzenia i pilnuje aby nie wystygło. Dzięki czemu rodzice nie muszą ciągle pilnować czasu podgrzewania, co niewątpliwie przy małym dziecku jest trudne.
  2. Kupując podgrzewacz należy zastanowić się jakich butelek będziemy używać. Do niektórych podgrzewaczy nie wchodzą szersze butelki. Dobrze jeżeli podgrzewacz będzie uniwersalny, pozwoli to podgrzewać w nim nawet słoiczki. Do wielu z nich dotłaczane są dodatkowe akcesoria jak np., miseczki do podgrzewania.
  3. Jeżeli dużo podróżujecie, można rozważyć zakup podgrzewacza, który ma wymienne wtyczki. Można go używać w domu, jak i w samochodzie (posiada przejściówkę do zapalniczki). 


Oto kilka propozycji dobrych, sprawdzonych podgrzewaczy:

Uniwersalny podgrzewacz butelek Ariete Disney

Jest to uniwersalny podgrzewacz do butelek z elektronicznym wyświetlaczem i praktyczną przykrywką przeciw kurzowi. Posiada funkcje sterylizacji i pasuje do wszystkich butelek dostępnych w naszym kraju, zasilany sieciowo. Wyposażony został w dodatkowe akcesoria (poręczny koszyczek na małe butelki i słoiczki).
cena: 169.00 PLN

Podróżny podgrzewacz do butelek Ariete Disney

Posiada zasilanie samochodowe i jest idealny dla tych, co często podróżują. Pasuje do wszystkich butelek dostępnych na rynku, nawet tych szerokich. Jest poręczny, lekki i zajmuje niewiele miejsca. Posiada kolorowe etui, które podtrzymuje temperaturę.

Cena: 99.00 PLN

Podgrzewacz do butelek Bottle warmer – Petit Terraillon

Cechuje się wysokim poziomem jakości, z zachowaniem najbardziej wymagających standardów bezpieczeństwa. Jego główną zaletą jest to, ze podgrzewa butelkę 240 ml w czasie krótszym niż 3 minuty. Urządzenie to wyłącza się automatycznie i posiada sygnał dźwiękowy dający znać, że jedzenie jest już gotowe. W celu podgrzania małych słoików i butelek zaopatrzony jest w funkcjonalny koszyczek. Cena: 159.00 PLN

Urządzenie wielofunkcyjne 5w1

Małe, genialne urządzenie które ułatwi Ci karmienie Twojej pociechy i jednocześnie pozwoli zaoszczędzić mnóstwo miejsca i czasu. Dzięki All in one food processor, przygotujesz posiłek od podstaw bez użycia jakichkolwiek innych naczyń i urządzeń kuchennych. Blender pozwoli zmiksować warzywa lub owoce na ulubiony posiłek dziecka , funkcja parowaru daje Ci możliwość gotowania w najzdrowszy z możliwych sposobów, czyli parą. Podgrzewacz pozwoli w dowolnej chwili podgrzać sam posiłek lub butelkę, którą wcześniej możesz wysterylizować również w All in one food processor! Cena: 379 pln

Produkty te do kupienia w sklepie  www.babymama.pl

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top