You are here
Home > Mama i dziecko > Tłumacz płaczu dziecka

Tłumacz płaczu dziecka

Nim maluch skończy rok, może przepłakać aż 17% czasu swojego życia. Niemowlę poprzez płacz komunikuje się ze swoim otoczeniem. Wczesna umiejętność rozpoznawania potrzeb dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu. Udowodniono, że dzieci, które są rozumiane, a ich potrzeby spełniane są inteligentniejsze.

Płacz dziecka to jego mowa

Naukowcy odkryli, że wszystkie niemowlęta niezależnie od narodowości płaczą tak samo. Zidentyfikowano pięć rodzajów płaczu, przez które dziecko wyraża głód, zmęczenie, znudzenie, rozdrażnienie oraz stres. Każdy rodzaj ma swoją charakterystykę, na którą składa się częstotliwość, wysokość oraz natężenie dźwięków.

Rodzice mogą mieć nadzieję, że z czasem (statystycznie od czterech do sześciu miesięcy) nauczą się rozpoznawać emocje swojej pociechy, wsłuchując się w płacz i zapisując swoje obserwacje.

WhyCry Mini, tłumaczy płacz dziecka

WhyCry Mini pozwala rodzicom już od pierwszego dnia zrozumieć powody płaczu malucha. Nowy, innowacyjny gadżet w ciągu 10 sekund tłumaczy płacz niemowlaka. Urządzenie wyłapuje wszystkie dźwięki wydawane przez malucha i przesyła informacje do procesora, który porównuje je do pięciu uniwersalnych wzorów płaczu.

WhyCry Mini jest mały (7,8 x 7,8 x 2,3 cm) i lekki (108 g), łatwo zmieści się w torebce, czy kieszeni. Jest prosty w użyciu, o nowoczesnym, wdzięcznym wyglądzie. Kwadratowy, opływowy kształt świetnie dopasowuje się do ręki opiekuna, a pięć kolorowych lampek na białym tle jasno wskazuje emocje dziecka.

Dzięki tłumaczowi, niemowlę jest rozumiane, rodzice mają więcej czasu dla siebie i swojej pociechy. Dziadkowie lub opiekunka bez obaw są w stanie właściwie zająć się dzieckiem.

Analizator testowany, certyfikowany, nagradzany

Analizator został przetestowany klinicznie oraz certyfikowany. Urządzenie otrzymało poparcie światowych ekspertów jak Japońskie Stowarzyszenie Pediatrów, Hiszpańskie Stowarzyszenie Położnych, ośrodków naukowych takich jak: Uniwersytet Queen’s w Kanadzie czy Seulski Szpital Świętej Marii w Korei oraz otrzymał liczne nagrody, między innymi Złoty Medal na targach INPEX w USA oraz wyróżniony w prestiżowym konkursie Mother&Baby, Wielka Brytania.

WhyCry Mini został sprawdzony i jest polecany przez polskie mamy. Więcej o WhyCry Mini rodzice znajdą  na stronie www.babymama.pl

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top