You are here
Home > Moda > Colori del Mare

Colori del Mare

Soczyste barwy, energia i elegancja zarazem – najnowsza kolekcja PRIMAMODA na wiosnę – lato 2012 emanuje włoskim stylem i temperamentem! W tym sezonie PRIMAMODA przenosi nas w świat koloru!

Kolekcja, tak jak poprzednia jesienno-zimowa kampania „Cafe Milano”, utrzymana jest we włoskim klimacie. Tym razem tematem sesji są „Colori del Mare”, czyli „Barwy morza”. Włoskie wybrzeże budzi skojarzenia z błękitem i turkusem wody, palącym słońcem, ciepłym piaskiem, a także pełną kolorów, morską fauną i florą. Dzięki intensywnym i soczystym kolorom, które królują zarówno w tendencjach na zbliżający się sezon, jak i w kolekcji marki, przywodzi ona na myśl prawdziwie włoskie lato!
 
Wśród wiodących modeli nie zabraknie tych w odcieniu słonecznego żółtego, intensywnego pomarańczu, amarantu, ognistej czerwieni czy wielu odcieni niebieskiego zainspirowanych przez „Colori del Mare”! Również klasyczny „nude” w połączeniu z ultra wysokimi szpilkami, czy sandałami na koturnie zyskuje zupełnie nowy wyraz. 

Kolekcję wiosna – lato 2012 charakteryzuje włoska elegancja i styl, które przejawiają się nie tylko w nadmorskiej kolorystyce, ale przede wszystkim w fasonach butów. W tym sezonie hitem będą kultowe „charlestony”, sandały na koturnie czy obcasy słupki. Do miejskich eskapad idealne będą perforowane kozaki w wersji letniej, wygodne baleriny w wężowe printy czy zdobione sandały.

PRIMAMODA to także torebki utrzymane w najnowszych trendach. Wśród propozycji nie zabraknie mocno lansowanej w tym sezonie modelu „reklamówki”, listonoszki w wersji oversize, czy stylowych kuferków w różnych rozmiarach. W kolekcji znajdziemy zarówno klasyczne odcienie brązów, jak i intensywny amarant czy kobalt. Buty i torebki z kolekcji PRIMAMODA możemy dowolnie ze sobą zestawiać i łączyć, co pozwala na stworzenie niebanalnej i wyjątkowej stylizacji.

Colori del Mare

Colori del Mare

Colori del Mare

Colori del Mare

Colori del Mare

Colori del Mare

Colori del Mare

Colori del Mare

Colori del Mare

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top