You are here
Home > Moda > Fuksjowa sukienka na trzy sposoby

Fuksjowa sukienka na trzy sposoby

Nie da się ukryć, że fuksja w nadchodzącym sezonie będzie jedną z najbardziej pożądanych barw. Ten nasycony i soczysty odcień różu zdominował wiosenno-letnie trendy, pojawiając się w kolekcjach Oskara De La Renty, Gucci, Iceberg’a czy też Niny Ricci. Wielki come back fuksji można również zaobserwować na czerwonym dywanie. Ostatnio chętnie w tym kolorze noszą się: Rihanna, Blade Lively, Emma Stone oraz Dakota Fanning.

Fuksja to kolor niezwykle intensywny, czasem lekko ocierający się o kicz. Dlatego należy nosić go rozważnie i w przemyślny sposób. Jeżeli chcemy, na co dzień ubierać się w tą barwę, warto pamiętać by fuksjowy krój był klasyczny i prosty.
Do pracy kolor ten watro połączyć z uniwersalną czernią. Botki i płaszcz w tym samym odcieniu uspokoją całość, a srebrny zegarek, czy też akcent w postaci apaszki wypełnią oficjalny i elegancki look.
Fuksjowa sukienka na trzy sposoby

W wersji casualowej fuksja doskonale prezentuje się z łagodnymi beżami. Kolor sukienki został złagodzony delikatnym odcieniem płaszcza oraz dodatków. Charakteru całości dodaje zdobny i masywny naszyjnik.
Fuksjowa sukienka na trzy sposoby

Ostatnia propozycja to typowy wieczorny outfit, w którym został połączony trend motocyklowy z barkowym przepychem. Charakterny look to zasługa wyrazistych dodatków, które doskonale łączą się z prostym krojem sukienki.
Fuksjowa sukienka na trzy sposoby

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top