You are here
Home > Moda > Modowe warsztaty na-druku!

Modowe warsztaty na-druku!

Koniec lata i początek jesieni to okres kiedy wszelkiego rodzaju printy i nadruki znów będą na topie. I choć moda na mnogość wzorów i kolorów utrzymuje się od kilku sezonów, tym razem w sposób niekontrolowany zawładnęły one naszymi szafami i wystawami sklepowymi. Mocne kolory i wszelkiego rodzaju geometria na ubraniach i dodatkach idealnie podkreślają wakacyjną opaleniznę i sprawią, że na ulicy nie przejdziesz niezauważona!

Jednym z silniejszych trendów są motywy kwiatowe – zarówno drobna łączka jak i dużych rozmiarów rokokowe magnolie. W tym sezonie zaskakują rozmaitością barw i kształtów, a także nietypowym połączeniem asymetrycznych krojów z niezwykle skomplikowanymi ornamentami. Ta iście barokowa przesada jest jednak tym co w tym sezonie projektanci ukochali sobie najbardziej – począwszy od Versace po znany z klasycznych rozwiązań dom mody Chanel. Z kolei zwierzęce wzory stały się wizytówką Roberto Cavalli. Jego znakiem rozpoznawczym jest znana od wielu sezonów imitacja skóry węża, która na dobre zagościła w modzie ulicznej. Tej jesieni printy to jednak nie tylko motywy, ale przede wszystkim całe sylwetki ptaków, kotów czy jaszczurek. Wzory te są niezwykle delikatne, drobne, lecz na tkaninie pojawiają się gęsto i w dużych ilościach.

Każda z nas znajdzie zapewne pośród propozycji dostępnych marek coś wyjątkowego. Łączenie różnego rodzaju nadruków to naprawdę świetna i stylowa zabawa. Nie bójmy się odważnych, kontrastowych połączeń. Duże wzory śmiało zestawiajmy z drobną łączką czy cętkami. Jeśli z printami chcesz zaszaleć także w pracy, wówczas postaw na nieco bardziej stonowane dodatki, pozostawiając torbę czy czółenka w prostym, klasycznym wydaniu.

Modowe warsztaty na-druku!

Modowe warsztaty na-druku!

Modowe warsztaty na-druku!

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top