You are here
Home > Moda > Niezapomniana noc poślubna z Axami

Niezapomniana noc poślubna z Axami

Nadejście cieplejszej pory roku zwiastuje zbliżający się sezon ślubów. Dumne posiadaczki wymarzonego pierścionka zaręczynowego, dokładają wszelkich starań, aby ten najpiękniejszy dzień w ich życiu był idealny. Decydują więc nie tylko o rodzaju sukni, bukiecie, czy oprawie wesela, ale dbają też o najmniejsze szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia. Przyszła mężatka musi bowiem prezentować się kwitnąco, promiennie i pięknie. Wszystko po to, by przybyli goście z zapartym tchem śledzili przebieg ceremonii i ze wzruszeniem wspominali sam ślub oraz piękny wygląd panny młodej.

Niezapomniana noc poślubna z AxamiW ferworze przygotowań warto trzymać się listy zadań, żeby nie pominąć żadnego detalu. A przecież to najdrobniejsze elementy składają się na całość i warto o tym pamiętać, by nie wpadać w panikę, gdy nadejdzie TEN DZIEŃ. Panna młoda, pochłonięta wyborem sukni ślubnej, przymiarkami, poprawkami i kupnem dodatków, nie może zapomnieć, że po dniu pełnym wyjątkowych wrażeń, czeka ją niezapomniana noc poślubna. Dlatego kompletując kreację, warto starannie przemyśleć wybór bielizny. Musi być nie tylko piękna, ale przede wszystkim dobrze dopasowana i wygodna. Wszystko po to, by podkreślała wszystkie wdzięki panny młodej.

Niezapomniana noc poślubna z Axami

Aby wybór bielizny stał się wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem, firma Axami wprowadziła nową kolekcję ślubną z linii Luxury. Do wyboru klientek pozostają eleganckie i zmysłowe komplety, których urok zaklęty jest w klasycznej bieli. Modele push up zostały stworzone po to, aby podkreślić urodę biustu. Wyrafinowany gorset to model idealny na szczególne okazje oraz na chwile, kiedy kobieta pragnie poczuć się szczególnie piękna. Wszystkie komplety zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić atuty kobiecej sylwetki. Satynowe tasiemki, subtelne kokardki i falbanki, podkreślają zamiłowanie do rzeczy unikalnych i pięknych. Jednak również miłośniczki stonowanej elegancji znajdą coś dla siebie. Najnowsza kolekcja marki Axami została stworzona po to, aby każda panna młoda mogła czuć się wyjątkowo nie tylko w czasie nocy poślubnej, ale każdego dnia.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top