You are here
Home > Moda > No more boring suits! Nowa polska marka modowa True Color

No more boring suits! Nowa polska marka modowa True Color

Biel i czerń są gwarancją elegancji, nawet przy nietypowym kroju. Z takiego założenia wychodzi projektantka kolekcji True Color i patrząc na jej projekty, ciężko się z tym spierać.

Założycielka marki True Color przez wiele lat spędzonych w korporacji miała dość sztywnego dress code’u, obcisłych koszul i opiętych garniturów. Marzyła o ubraniach, które będą luźne, wygodne, a mimo to wciąż eleganckie i oficjalne. Jej wiedza na temat mody i szycia pozwoliła na zaprojektowanie własnej kolekcji, która opiera się na dwóch najbardziej uniwersalnych , a zarazem najbardziej eleganckich kolorach – bieli i czerni.

truecolors

True Color to ubrania luźne, nieco oversize’owe, proste i geometryczne, czasem przełamane falą lub falbaną. Niezwykle kobiece.  Dolne i górne części garderoby są wykonane z tych samych tkanin, by można było stworzyć total look. Materiały pochodzą z różnych części świata, a kluczowymi kryteriami ich wyboru są – oprócz jakości oczywiście – naturalność, pochodzenie i odporność na zgniecenia.

truecolors2

Marka raz na jakiś czas pozwala sobie na małe grzeszki kolorystyczne, czyli edycje limitowane. Aktualnie Grzeszy z Greyem, czyli z szarością – delikatną, miłą w dotyku wiskozą bambusową.truecolors3

Gdzie można kupić ubrania True Color?

  • w sklepie internetowym www.truecolor.pl
  • PAKAMERA, za moment SHOWROOM.PL
  • butiki w Warszawie: PTASIA 6 oraz Polscy Projektanci (Burakowska 14)
  • butik w Gdyni: SEE YOU (Al. Zwycięstwa 245/2)
Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top