You are here
Home > Moda > Penélope i Mónica Cruz rekomendują firmę Charles Vögele

Penélope i Mónica Cruz rekomendują firmę Charles Vögele

Pfäffikon, Szwajcaria, 29 kwietnia 2010 – Grupa Charles Vögele, jedno z wiodących pionowych przedsiębiorstw z branży modowej w Europie, zaangażowało do rekomendacji swojej marki Biaggini hollywoodzką aktorkę Penélope Cruz i jej siostrę Mónikę, także znaną na arenie międzynarodowej aktorkę. Od jesieni 2010 będą one twarzami obejmującej całą grupę kampanii wizerunkowej marki Biaggini.

W ramach angażu siostry zaprojektują kolekcję dla nowej marki „Biaggini VIOLETT”. Ta ekskluzywna kolekcja zostanie po raz pierwszy przedstawiona w trakcie Opening Night of Fashion Days firmy Charles Vögele, 3 listopada 2010 roku. Start kolekcji nastąpi na wiosnę 2011 roku. „Biaggini VIOLETT” będzie wysokiej jakości kolekcją przyjęciowo-koktajlową i uzupełni markę Biaggini w górę.

André Maeder, dyrektor generalny Grupy Charles Vögele mówi: „Poprzez zaangażowanie Penélope i Móniki Cruz udało nam się zdobyć dwie znane na całym świecie aktorki jako ambasadorki Biaggini. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że w osobach obu Hiszpanek udało nam się znaleźć duet, który idealnie pasuje do Charles Vögele urokiem osobistym, radością życia, filozofią i kompetencją z zakresu mody”.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top