You are here
Home > Moda > Pokoloruj świat z Vagabond – linia Dandia

Pokoloruj świat z Vagabond – linia Dandia

Kiedy przychodzą chłodne i ponure dni zazwyczaj sięgamy po buty proste i wygodne. Nie znaczy to jednak, że o tej porze roku musi być nudno! W swojej najnowszej kolekcji marka Vagabond zaprezentowała botki inspirowane projektami największych kreatorów mody, które oprócz wygody, wprowadzą do naszego życia odrobinę trendowego szaleństwa!

Największym hitem ulic modnych miast są obcasy w stylu retro. Masywny słupek to niemalże znak rozpoznawczy nadchodzącego sezonu. Nie są one delikatne i pełne wdzięku jak szpilki, ale dzięki komfortowi noszenia i niezwykle oryginalnemu charakterowi skutecznie zepchnęły je na drugi plan. Marka Vagabond podążając za tym trendem stworzyła linię botek Dandia – niezwykle prostą w formie, lecz posiadającą wyjątkowy charakter i modowe detale. Botki Vagabond, podobnie jak te z kolekcji Karla Lagerfelda dla Fendi czy jesienno- zimowej kolekcji Prady, to oryginalne buty w stylu lat siedemdziesiątych, kiedy to maksymalizm grał w świecie mody niezwykle istotną rolę.

Pokoloruj świat z Vagabond  – linia Dandia

Absolutnym hitem kolekcji są jednak zamszowe botki w kolorze fuksji z czerwonymi detalami i obcasem w tym samym kolorze. Intensywność i pozytywna energia ich koloru każe nam zapominać o nadchodzących chłodnych dniach. Zestawione czy to z niezwykle modnym chabrowym błękitem czy też z szarościami tak uwielbianymi przez nas, dadzą wyjątkowy efekt, zarezerwowany dotychczas jedynie dla letnich stylizacji!

Tradycjonalistki znajdą je w stonowanych kolorach, brązie i beżu oraz czerni, które zestawione z klasycznymi kostiumami czy zwykłą parą denimowych rurek dodadzą charakteru całemu, zdawałoby się codziennemu zestawowi.

Cena: 499 zł.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top