Reklama

Szukaj

Ostatnie komentarze

Logowanie

Publikacje zamieszczone na stronach portalu dla kobiet CzasKobiety.pl są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników.
CzasKobiety.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.



Urok miasta w biżuterii diva

Street fashion w wersji glamour? Czemu nie! Błysk i blask króluje w tegorocznych trendach i opanował także polskie ulice. Właśnie w takim klimacie jest biżuteria diva, utrzymana w stylu miejskiego przepychu.

Urok miasta w biżuterii divaNic tak nie dodaje uroku i pewności siebie kobiecie jak ciepły blask złota. Do tego modny, kontrastowy kolor i mamy zestaw z najmodniejszych londyńskich czy nowojorskich klubów. Właśnie tam inspiracji szukają projektanci marki diva, którzy stworzyli nową kolekcję „City Glam”.

Urok miasta w biżuterii diva„Złoto kojarzy nam się z luksusem i ekskluzywnym stylem. Zestawione z modnym kolorem kobaltowym tworzy idealną konfigurację. Taki motyw przewodni wybraliśmy na nową kolekcję, która ma pokazać modne i pełne uroku oblicze miasta” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Urok miasta w biżuterii divaW najnowszej kolekcji City Glam króluje najmodniejszy odcień niebieskiego i złoto. Długie naszyjniki, efektowne bransolety, błyszczące pierścionki – wszystko w służbie stylu glamour. Postaw na przepych i blask, a na pewno nie zginiesz w miejskiej dżungli.

Dodaj nowy komentarz

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania