You are here
Home > Technika > Maszyny SunFX w praktycznej czerni

Maszyny SunFX w praktycznej czerni

Firma  SunFX Polska – dystrybutor profesjonalnego sprzętu do opalania natryskowego –wprowadziła maszyny opalające: SunFX  Pro Tower  oraz Mini Pro w nowej wersji kolorystycznej. Od teraz gabinety będą mogły wybrać sprzęt opalający SunFX w dwóch kolorach: eleganckiej bieli lub praktycznej czerni.

Mini Pro  jest małym, prostym w instalacji i obsłudze urządzeniem do opalania natryskowego, które zachowuje wysokie parametry. W skład systemu wchodzi: turbina mini pro wraz z wężem elastycznym oraz aplikator z wygodnym uchwytem. Zaletą aplikatora jest posiadanie regulacji przepływu preparatu, który umożliwi jego równomierne nałożenie. Kompleksową usługę zapewni opcja suszenia. Ze względu na swoje małe rozmiary SunFX Mini Pro może być z łatwością przechowywany w niewielkich gabinetach i umożliwi wykonanie usługi nawet w domu klienta.

Maszyny SunFX w praktycznej czerni

Urządzenie Pro Tower to urządzenie przeznaczone do użytku stacjonarnego. Podobnie jak inne urządzenia SunFX, posiada funkcję suszenia dzięki czemu już po 10 minutach można pochwalić się opalenizną, bez konieczności czekania na jej wyschnięcie. Sunfx Pro Tower wyróżnia na rynku elegancki wygląd, który doda uroku każdemu salonowi kosmetycznemu zaś o wysokiej jakości maszyny świadczy otrzymana przez nią nagroda: Australian Designer Award oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top