You are here
Home > Technika > Retro radio od First Austria

Retro radio od First Austria

Styl retro jest obecnie powszechny w projektowaniu wnętrz, odzieży czy przedmiotów codziennego użytku. Ten trend coraz chętniej wykorzystywany jest także w aranżacji kuchni, w której poza stylizowanymi seriami mebli i sprzętów AGD, warto znaleźć miejsce także dla… retro radia.

Retro radio od First AustriaWspółczesna kuchnia przestała być już tylko miejscem przeznaczonym do przygotowywania posiłków – stanowi centrum życia rodzinnego. Wygląd i elementy wyposażenia tego pomieszczenia są efektem przemyślanej aranżacji i zależą w dużej mierze od stylu i tempa życia. Dlatego retro design – obecny dzięki meblom, sprzętom czy dodatkom – jest charakterystyczny dla osób, które z sentymentem patrzą w przeszłość.

Nie trzeba kupować oryginalnych wersji tych elementów – wystarczą stylizowane na tamte czasy przedmioty. Nowe radio FA 1907 marki First Austria w unikalnej drewnianej obudowie doskonale uzupełni wyposażenie stylizowanego na retro mieszkania. Jego design przypomina odbiorniki używane kilkadziesiąt lat temu. Urządzenie posiada wbudowaną antenę, odbierającą częstotliwości AM i FM, czy wtyczkę AUX, z pomocą której można podłączyć odtwarzacz CD/MP3. Radio jest proste w obsłudze, a niewielkie rozmiary ułatwiają jego przenoszenie w dowolne miejsce. Do sprzętu dołączona jest polska instrukcja. W przypadku awarii obowiązuje 24-miesięczna gwarancja.

Radio retro – FA 1907:
– drewniana obudowa
– radio AM/FM
– włączanie/wyłączanie/regulacja głośności
– wtyczka wejścia AUX – możliwość podłączenia odtwarzacza CD/MP3
– AC

Cena: ok 75 zł

 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top