You are here
Home > Uroda > Błyszczyk do ust Shiny Colour

Błyszczyk do ust Shiny Colour

Każda kobieta, nawet ta, która na co dzień się nie maluje, używa błyszczyka. Jest to kosmetyk podstawowy i niezbędny dla każdej z nas. Pozwala szybko wygładzić, nawilżyć usta i dodać im kuszącego blasku. A jeśli do tego ma zapach i smak(!) landrynek? Sama przyjemność!

Błyszczyk do ust Shiny ColourNowy błyszczyk Shiny Colour marki Softer łączy to idealny błyszczyk na co dzień dla każdej kobiety. Posiada praktyczne opakowanie z wygodnym aplikatorem, dzięki czemu możemy poprawiać makijaż w ciągu dnia bez użycia lusterka. Lekka formuła nie skleja ust i nie rozmazuje się.

Dzięki zawartości składników pielęgnujących błyszczyk Shiny Colour doskonale nawilża i wygładza delikatną skórę ust a także chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Błyszczyk zapewnia wyjątkowy, lustrzany, „mokry blask”, nie zawiera natomiast połyskujących drobinek, dzięki czemu nadaje się na każdą porę dnia. Niezwykle przyjemny w stosowaniu- słodki landrynkowy zapach kosmetyku wprawia w doskonały nastrój!

Pojemność: 8 g
Cena: 9,99 zł

Błyszczyki Softer dostępne są wyłącznie w sklepach Trendy Shop

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top