You are here
Home > Uroda > Jak dbać o skórę?

Jak dbać o skórę?

Dobrze dobrany kosmetyk to podstawa zdrowia i pięknego wyglądu skóry. Skąd jednak wiedzieć,  który produkt do pielęgnacji twarzy i ciała będzie najlepszy?

Jak dbać o skórę?ABC właściwe pielęgnacji

Skóra pełni bardzo wiele ważnych funkcji – chroni nasz organizm przed bakteriami, drobnoustrojami i innymi szkodliwymi substancjami, reguluje temperaturę ciała oraz ochrania narządy wewnętrzne m.in. przed urazami. Jej zdrowy wygląd świadczy o dobrej kondycji całego organizmu i pozwala nam czuć się pewnie i pięknie.

Aby skóra świetnie się prezentowała i doskonale spełniała swoje funkcje, wymaga systematycznej pielęgnacji i zdrowego, higienicznego trybu życia. Dobrze zbilansowane posiłki, odpowiednia ilość płynów i kosmetyki w pełni dostosowane do naszych potrzeb – oto klucz do zdrowej, miękkiej, elastycznej, promiennej skóry. Jednak skąd wiedzieć, który balsam pielęgnacyjny będzie dla nas najbardziej odpowiedni? Skąd mieć pewność, że deklarowana na opakowaniu skuteczność okaże się być prawdą? Czym się kierować – opinią specjalistów, reklamą, wskazówkami sprzedających? Najlepiej własnym zdaniem.

Przekonaj się na własnej skórze

Coraz więcej kobiet i mężczyzn korzysta z wyjątkowej możliwości testowania kosmetyków – pełnowartościowych produktów! – na własnej skórze. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.streetcom.pl i zostać ekspertem Streetcom, by mieć możliwość bezpłatnego testowania kosmetyków (i innych produktów). Sami eksperci głośno mówią, że warto! I że wyniki testów często ich samych zaskakują! Przykład? Niemal 8 na 10 kobiet przyznało, że dzięki testom zmieniło zdanie i ostatecznie wybrało inny kosmetyk pielęgnacyjny  ( niż deklarowany przed testami). Dzięki temu, że mogły na własnej skórze sprawdzić, docenić i zarekomendować produkt, same dokonywały najlepszego dla siebie wyboru, dając swojej skórze to, co najlepsze.

I wiesz, co kupujesz!

Bycie świadomym konsumentem popłaca. Nie dość, że zapewniamy skórze najlepszą pielęgnację, to dodatkowo nie generujemy niepotrzebnych kosztów (zakupując produkty, które nie spełnią naszych oczekiwań). I realnie wpływamy na wygląd sklepowych półek, dbając o najwyższą jakość oferowanych produktów!

Udostępnij lub polub post:

One thought on “Jak dbać o skórę?

Dodaj komentarz

Top