You are here
Home > Uroda > Krem aktywnie nawilżający z minerałami z Morza Martwego i kwasem hialuronowym na dzień i na noc 30+

Krem aktywnie nawilżający z minerałami z Morza Martwego i kwasem hialuronowym na dzień i na noc 30+

Niedobór wody w organizmie prowadzi do zaburzeń procesu odnowy naskórka. W efekcie skóra staje się szorstka, wyraźnie popękana i sucha. Nieprawidłowa gospodarka płynami w organizmie, niekorzystne warunki atmosferyczne (słońce, wiatr, temperatura), upływ czasu i brak codziennej, prawidłowej pielęgnacji sprawiają, że z biegiem lat traci ona także swoją sprężystość i gładkość. Na szczęście, wcale nie musi tak być.

Krem aktywnie nawilżający z minerałami z Morza Martwego  i kwasem  hialuronowym  na dzień i na noc 30+Krem aktywnie nawilżający z minerałami z Morza Martwego i kwasem hialuronowym –  na dzień i na noc 30+ polskiej marki APIS  COSMETICS  to lekki, doskonale wchłaniający się krem oparty na bazie unikalnych minerałów z Morza Martwego – esencja mikro i makroelementów o wysokiej koncentracji wapnia, magnezu, jodu, bromu, potasu, żelaza. W połączeniu z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, ekstraktem z daktyli, retinolem intensywnie i długotrwałe nawilża głębokie warstwy naskórka, efektywnie wygładza zmarszczki oraz poprawia elastyczność. To bowiem kwas hialuronowy, którego w młodej skórze jest pod dostatkiem, gwarantuje sprężystość skóry i brak zmarszczek. Z wiekiem, gdy ilość kwasu w skórze maleje, traci ona także swoją zdolność wiązania wody, co w konsekwencji prowadzi do jej intensywnego starzenia.

Aktywnie nawilżający krem marki APIS COSMETICS w dzień chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, promieniowaniem ultrafioletowym (zawiera filtr UVA/UVB SPF15) oraz utratą wilgotności, w nocy zaś, dzięki wysokiej koncentracji minerałów, wykorzystuje proces odnowy naskórka, przebiegający najintensywniej podczas snu. Efektem działania kremu jest wygładzona, optymalnie nawilżona i zregenerowana skóra, której nie musisz się wstydzić – niezależnie od wieku.

Marka: APIS Natural Cosmetics, Pojemność: 50 ml, Cena: ok. 23 zł

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top