You are here
Home > Uroda > Lakiery Color Club wiosna/lato 2010

Lakiery Color Club wiosna/lato 2010

Marka Color Club przedstawia nowe, fantastyczne kolekcje, których kolory wspaniale odzwierciedlą atmosferę słonecznych dni wiosny i lata! Wyjątkowa różnorodność kolekcji oraz barw lakierów sprawi, że każdego dnia będziesz czuła się pięknie!

Pardon my french
Color Club zaprasza na wycieczkę po malowniczych zakątkach Francji i romantycznych uliczkach Paryża. Wybierz się w podróż, której nigdy nie zapomnisz! Bądź piękna z linią lakierów Pardon my french. Delikatne kolory kolekcji inspirowane są muśnięciami wiatru na Polach Elizejskich i przewrotnym uśmiechem Mony Lisy… Subtelnie, a efekt jest niezapomniany!

Rabel Debutante
To kolekcja dla pań, które chcą zabłysnąć w towarzystwie i nie boją się wyzwań! Piękne, klasyczne kolory w nowych odcieniach to doskonała propozycja na towarzyskie spotkania. Ty także możesz zadebiutować na balu. Poczuj się jak księżniczka! Niech wszystkie oczy będą zwrócone w Twoją stronę! Color Club to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesnych rozwiązań specjalnie dla Ciebie!

Poptastic
Poptastic to linia dla pań, które kochają szaleństwo! Uwielbiasz imprezy, słońce, muzykę i zabawę? Color Club ma coś specjalnie dla Ciebie! Wyraź siebie poprzez wspaniałe, intensywne kolory Color Club. Nie pozwól, by ominęły Cię wspaniałe chwile zabawy wśród przyjaciół. Słyszysz muzykę? Nie daj się prosić – zatańcz! Bądź Poptastic!

Color Club to marka dla kobiet, które lubią czuć się wyjątkowo każdego dnia. Szeroka gama barw sprawia, że każda z pań może wybrać dla siebie to, na co ma ochotę. Do wyboru są lakiery zarówno w romantycznych, delikatnych odcieniach, jak we wspaniałych, zdecydowanych barwach. Doskonale prezentują się one na dłoniach – z Color Club możemy być piękne każdego dnia!
Dzięki specjalnie zaprojektowanej recepturze, już jedna warstwa wystarczy, by dokładnie pokryć paznokieć, bez smug i nierówności. Color Club to sposób na piękne, wspaniale pomalowane paznokcie.
Color Club proponuje również lakiery przeznaczone do zdobień Art Club. Sprawdź, jak szybko i łatwo wyczarujesz na paznokciach wspaniałe, niepowtarzalne wzory. Dzieło sztuki na dłoniach sprawi, że poczujesz się wyjątkowo!

Pojemność: 15 ml
Cena: ok. 21 zł

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top