You are here
Home > Uroda > Manicure idealny w 5 minut

Manicure idealny w 5 minut

Piękne dłonie to gładka, nawilżona skóra i zadbane paznokcie, a idealny manicure to taki, który przynosi ten efekt. Jeszcze lepiej, by zabieg upiększania dłoni był prosty i szybki, czy to możliwe? Okazuje się, że tak, bo dzięki nowościom na rynku kosmetycznym manicure nie jest już tak czasochłonny.

Manicure idealny w 5 minutWodny relaks

Wystarczą zaledwie 2 minuty by namoczyć palce dłoni w ciepłej wodzie z mydłem. Dzięki temu prostemu zabiegowi, skórki wokół paznokci zmiękną i mogą zostać usunięte. Najlepiej zrezygnować z ich wycinania (szybciej odrastają), na rzecz ich odsuwania. Do tego posłużyć nam mogą specjalne drewniane patyczki lub róg ręcznika. Podczas usuwania skórek warto użyć preparatu o nazwie Cutipeel marki Golden Rose, który dzięki zawartości olejku z migdałów i nasion winogronowych nawilża je i zapobiega ich wysychaniu.

Pilnik w ruch

Jeśli paznokcie są za długie skracamy je przy pomocy nożyczek lub cążek i piłujemy dla uzyskania właściwego kształtu. Najbardziej naturalnie będą wyglądały opiłowane w półksiężyc, ale coraz więcej osób wybiera  bardziej kwadratowy kształt. Ważne jest, by piłowanie odbywało się w jednym kierunku, co zapobiegnie uszkodzeniu płytki paznokcia.

Czas na kolor

… albo i nie. Miłośnikom naturalnego wyglądu wystarczy jedynie bezbarwna odżywka. Trudno się jednak oprzeć apetycznej gamie 35 kolorów nowej serii lakierów do paznokci Ultra Rich Color marki Golden Rose. Dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy jedna warstwa lakieru, który dzięki szerokiemu pędzelkowi, rozprowadza się szybko i równomiernie, nie pozostawiając smug. Nowa formuła Ultra Rich Color gwarantuje niespotykaną dotąd trwałość lakieru.

Top Coat

Aby wzmocnić efekt i ochronić kolor warto zastosować utwardzający lakier ochronny. Wystarczy odczekać 2 minuty od pomalowania paznokci, by rozprowadzić Quick Dry Top Coat firmy Golden Rose, który chroni przed ścieraniem i odpryskiwaniem się lakieru. Zawiera również filtry ochronne UV, dzięki czemu zapobiega blaknięciu i żółknięciu  koloru. W przeciwieństwie do innych tego typu lakierów, Quick Dry Top Coat wysycha jedynie w 60 sekund.

Modny ostatnio efekt żelowych paznokci zapewni  inny z tej serii lakier o nazwie Gel Look Top Coat. Dzięki wyjątkowej formule nadaje paznokciom wysoki połysk. Niezwykle gładkie i lśniące paznokcie utrzymają na dłużej piękny kolor paznokci, a na kolejny manicure przyjdzie nam jeszcze długo poczekać…

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top