You are here
Home > Uroda > Naturalna pielęgnacja po zimie

Naturalna pielęgnacja po zimie

Powoli żegnamy długie miesiące mrozów i chłodu, przygotowując się tym samym do nadejścia ciepła, słonecznych dni oraz długich spacerów.  Wraz z nimi liczymy na możliwość zrzucenia kilku warstw ubrań i odsłonięcie niektórych partii naszego ciała. By jednak nie rozczarować się widokiem stanu przesuszonej po zimie skóry, warto już teraz rozpocząć kurację nawilżającą.

Niezbędny do jej przeprowadzenia będzie specjalistyczny peeling lub namoczone uprzednio płatki owsiane. Wtarte okrężnymi ruchami dłoni w naszą skórę, pobudzą krążenie krwi i skutecznie pozbędą się obumarłego naskórka. Odpowiedni balsam odżywczy, wklepany przynajmniej dwa razy dziennie – rano i wieczorem, nawilży skórę i sprawi, że ciało będzie jędrne i gładkie.

Naturalna pielęgnacja po zimie

Stworzony przez markę Sylveco – brzozowy balsam do ciała z betuliną, może okazać się niezbędnym dla terapii kosmetykiem. Sprawdza się w przypadku codziennej pielęgnacji, jak i w sytuacjach, gdy skóra potrzebuje szczególnej ochrony. Zawarty w nim naturalny olejek z pestek winogron, jest bogaty we flawonoidy oraz antyutleniacze, dzięki czemu działa oczyszczająco i przeciwzapalnie. Ekstrakt z kory brzozy białej pozwala natomiast znacznie opóźnić proces starzenia się skóry oraz głęboko nawilża. Brak sztucznych konserwantów czy kompozycji zapachowych sprawia, że kosmetyk jest hipoalergiczny i nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, a szczególnie dla tej wrażliwej, skłonnej do alergii. Regularnie stosowany utrzymuje właściwy poziom nawilżenia, łagodzi wszelkie podrażnienia sprawiając, że skóra staje się jędrna i gładka.

Brzozowy balsam do ciała z betuliną jak i inne produkty marki Sylveco można kupić w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce bądź na stronie producenta: www.sylveco.pl.
 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top