You are here
Home > Uroda > Regeneracja to pestka!

Regeneracja to pestka!

Skuteczna walka ze starzeniem się skóry wymaga kompleksowej pielęgnacji. Ważne jest nie tylko oczyszczanie, ale też regeneracja i nawilżanie. Wszystkie te funkcje łączy balsam do ciała Unicorno, zawierający olej z pestek winogron. To właśnie unikalne właściwości tego, jednego z najsilniejszych przeciwutleniaczy, czynią z produktu skuteczne narzędzie w walce ze starzeniem się skóry.

Regeneracja to pestka!Wysuszona cera, drobne zmarszczki i obniżona zdolność regeneracji to pierwsze oznaki, że skóra zaczyna odczuwać skutki upływu czasu. Walka z nimi nierzadko wymaga specjalistycznych zabiegów, przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych.  Jednak, aby zapewnić skórze piękny wygląd, należy dodatkowo dbać o nią zarówno przed zabiegiem, jak i po nim.

Unikalna formuła balsamu Unicorno sprawia, że bardzo łatwo rozprowadza się on na skórze i jest niemal natychmiast wchłaniany. Zawartość D-pantenolu, wyróżniającego się wyjątkowymi zdolnościami kojącymi, w połączeniu z allantoiną, jest silnym katalizatorem regeneracji komórek. Skóra, wchłaniając balsam Unicorno, jednocześnie rozwija swoją pamięć wodną i przez to gromadzi więcej D-pantenolu. Dzięki temu staje się bardziej elastyczna i nawilżona.

Jednakże o unikalnych właściwości balsamu Unicorno przesądza przede wszystkim zawartość oleju z pestek winogron. Jest to składnik niezwykle cenny, ze względu na to, że  w jednym owocu znajdują sie jedynie cztery pestki. Aby otrzymać litr olejku, który jest bogatym źródłem witamin, kwasów owocowych i soli mineralnych, potrzeba ich aż 500.

Obecność w balsamie wyciągu z pestek winogron sprawia, że kosmetyk nawilża jak olej, a jednocześnie zapewnia regenerację. Polifenol, zawarty w substancji wyjściowej, chroni przed wolnymi rodnikami. W połączeniu z podwójną dawką witaminy E, która jest silnym antyoksydantem, zapewnia maksymalną ochronę przed negatywnym wpływem środowiska.

Olejek skutecznie wspiera odbudowę i wzmacnia skórę oraz zwiększa jej elastyczność i koi podrażnienia. Zawarty nim kwas omega-6 linolowy regeneruje błony komórkowe, odbudowuje tkankę i chroni, zapewniając maksymalną pielęgnację. Kwasy tłuszczowe niosą przy tym skórze ukojenie. Balsam Unicorno nawilżanie i regenerację zamyka w lekkiej i łatwo wchłanianej formie i zapachu, opartym na nucie świeżych owoców, gwarantującym doskonałe samopoczucie. 

Produkt dostępny jest w punktach konsultacyjnych Beauty Cosmetics oraz w sklepie internetowym na: http://bcosmetics.com/pl/Unicorno/Produkty/Balsam-do-ciala
Cena: 30,80 zł

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top