You are here
Home > Uroda > Ruszyła Akademia Makijażu w perfumeriach Douglas

Ruszyła Akademia Makijażu w perfumeriach Douglas

W ubiegły weekend, 23 i 24 marca w perfumerii Douglas w Bonarce ponad 70 krakowianek wzięło udział w praktycznych warsztatach makijażowych. 70 pań poznało techniki i sposoby wykonania dobrego make-up’u zgodnie z hasłem projektu „Zostań swoją wizażystką”.

Ruszyła Akademia Makijażu w perfumeriach DouglasCzy było warto? Odpowiedź dają same uczestniczki: „Warsztaty polecam wszystkim niezdecydowanym. Ja pojechałam specjalnie z Kielc do Krakowa żeby to zrobić” – Marta Sołkiewicz, wypowiedź na Facebook’u. Marzena Pecyna dodaje: „Świetny projekt, szkoda, że Łódź nie została wzięta w nim pod uwagę”. A jeszcze inna uczestniczka dziwi się: „To dla mnie duże zaskoczenie, że do wykonania profesjonalnego makijażu potrzeba aż 14 produktów!”.

Krakowskie spotkania makijażowe są częścią ogólnopolskiego projektu prowadzonego w 6 największych miastach Polski. „Nasz projekt jest odpowiedzią na sondaż TNS OBOP, z którego wynika, że chociaż 81% Polek twierdzi, że potrafi wykonać dobry make-up, to 34% z nich ma trudności z doborem podkładu, a 99% deklaruje, że może zrezygnować z różu – kosmetyku najprostszego w użyciu. Wspólnie z marką Estēe Lauder spojrzenie na makijaż chcemy zmienić. Dlatego organizujemy warsztaty makijażowe” – mówi Elżbieta Plichta, PR Manager Douglas Polska.

Partnerem Akademii Makijażu była marka Estēe Lauder – jedna z największych i najbardziej znanych firm kosmetycznych na świecie. Makijaż Estēe Lauder to nie tylko innowacyjne kosmetyki wysokiej jakości, ale też awangarda trendów kreowanych przez światowy autorytet, Toma Pecheux, Dyrektora ds. Makijażu. Fundamentem marki jest przekonanie, że każda kobieta może być piękna. Podstawą pięknej skóry jest jej codzienna pielęgnacja oraz dopasowany makijaż, a sekret makijażu tkwi w odpowiednim podkładzie. „Jesteśmy pewni, że nauka makijażu na kosmetykach Estēe Lauder oraz praktyczne porady pozwolą uczestniczkom Akademii Makijażu poczuć się i wyglądać pięknie” – podsumowuje Magdalena Ziemińska, Marketing Manager marki Estēe Lauder.

Kalendarz kolejnych edycji Akademii Makijażu:
Katowice, Silesia – 27.04 i 28.04.2012
Poznań,  Galeria Malta – 25.05 i 26.05.2012
Gdynia, Klif – 22.06 i 23.06.2012
Wrocław, Galeria Dominikańska – 31.08 i 01.09.2012
Warszawa, Arkadia, Douglas House of Beauty – 21.09 i 22.09.2012 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top