You are here
Home > Uroda > Sposób na piękne włosy

Sposób na piękne włosy

Włosy powinny być atutem każdej kobiety. Niestety poddawane koloryzacji i stylizacji często stają się łamliwe i osłabione. ABSOLUE KÉRATINE to nowa, ekskluzywna linia do włosów wymagających dogłębnej regeneracji i wielopoziomowej odbudowy. Dostępna wyłącznie w drogeriach SEPHORA.

Jej skuteczność jest zasługą połączenia składników aktywnych:
KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO : wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.
BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.
OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%),
w szczególności Omega3.  Doskonale odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną, czyli płaszcz hydrolipidowy, dzięki czemu włos jest znacznie lepiej chroniony i nie traci nawilżenia.

AK shampooing 200 ml  RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE _SZAMPON GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCY
POJEMNOŚĆ: 200 ML, CENA: OK. 90,00 ZŁ
Delikatnie oczyszcza, aby zapewnić włosom zniszczonym i uszkodzonym łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, dzięki wyjątkowej, ekskluzywnej formule łączącej keratynę roślinną*, biocymentynę i olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja o pięknym zapachu jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę.
Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.
Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.
Stosowanie: do codziennego mycia włosów. Pozostawić na 1-3 minuty.

AK masque 200mlRENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE _ MASKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA
POJEMNOŚĆ: 200 ML, CENA: OK. 230,00 ZŁ
Stanowi intensywnie regenerującą kurację SOS, przywracającą włosom zniszczonym
siłę, witalność i elastyczność. Działa dogłębnie¬–naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Dzięki synergii w pełni naturalnych (100%) składników aktywnych: roślinnej keratynie*, biocymentynie i olejowi z lnicznika, bogata formuła maski działa jak luksusowe spa. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.
Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.
Stosowanie: 1-2 X w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.

AK soin 100 mlRENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE _ ODŻYWKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA BEZ SPŁUKIWANIA
POJEMNOŚĆ: 100 ML, CENA: OK. 130,00 ZŁ
Intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej*, biocymentyny i oleju z lnicznika. Uzupełnieniem w pełni naturalnej (100%), formuły jest olej sezamowy. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.
Nie zawiera silikonów.
Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.
Stosowanie: codziennie, na suche lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

* zawiera aminokwasy podobne do tych, które występują w keratynie, znajdującej się we włosach.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top