You are here
Home > Zdrowie > Nowe magiczne miejsce na mapie Warszawy

Nowe magiczne miejsce na mapie Warszawy

Na warszawskim Powiślu, wśród zieleni, urokliwych starych kamienic i parków powstało nowe, niezwykłe miejsce – gabinet refleksologii i redukcji stresu ReviTao.

Refleksologia, to nauka której korzenie sięgają jeszcze starożytnych Chin i Egiptu. Jest to niezwykle skuteczna forma terapii i relaksu polegająca na odpowiednim, w odpowiedniej technice i sekwencji ruchów masażu stóp, gdyż to właśnie stopa jest odzwierciedleniem ogólnej kondycji organizmu i „wskaźnikiem” wielu zmian chorobowych. Poprzez ucisk i masaż terapeuta dociera do źródeł choroby oraz reguluje zaburzone funkcje organizmu. W znacznym stopniu łagodzi też objawy stresu, nerwic, wspomaga leczenie depresji i chorób cywilizacyjnych.

Skuteczność refleksologii potwierdzona jest wieloletnimi badaniami naukowymi prowadzonymi przez lekarzy i naukowców zachodnioeuropejskich, którzy od lat fascynują się tą metodą.


ReviTao to pierwszy w Polsce gabinet specjalizujący się właśnie w refleksologii ze szczególnym naciskiem na redukcję stresu. Jasne, przestronne pomieszczenia, roztaczające się w powietrzu aromaty, spokojna, relaksująca muzyka i wysoko wykwalifikowana kadra sprawia, iż jest to niezwykłe miejsce, które leczy zarówno ciało jak i duszę.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top