You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 16 do 22 kwietnia 2012

Horoskop tygodniowy od 16 do 22 kwietnia 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranBarany w poniedziałek od rana będą w dobrym humorze, będą miały nowatorskie pomysły, ale dość szybko rozpłyną się one w eterze i zostaną im tylko marzenia. Staną się roztargnione i nieobecne i dopiero w czwartek dojdą do siebie. Energia będzie je rozpierać, będą pełne ciepła, w związkach będzie im się dobrze układać. Na weekend zaplanują sporty i rekreację w terenie, wraz z rodziną.

BYK
Horoskop tygodniowy BykByki w poniedziałek obudzą się w kiepskim humorze, ale z biegiem dnia nastrój im się zmieni na lepszy. Do środy kierować się będą intuicją, staną się bardzo uczuciowe i niejeden Byk umówi się na romantyczną randkę. Od czwartku energicznie wezmą się za realizację planów, z zapałem zorganizują rodzinną imprezę na sobotę, a w niedzielę zajmą się sprawami domowymi.
 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaBliźniętom tydzień upłynie na gorączkowych działaniach, które będą je rozpraszać i będą bardziej niż zwykle roztargnione. W pierwszej połowie tygodnia mogą mieć problemy z koncentracją, ciężko będzie im się zabrać za pracę, obowiązki będą leżały odłogiem i dopiero w czwartek poczują przypływ sił i energii. W weekend będą sporo imprezować, uprawiać sporty, bawić się na całego.

RAK
Horoskop tygodniowy RakRaki na początku tygodnia będą obdarzone niezwykłą intuicją, będą nastawione refleksyjnie i uczuciowo, samotne Raki mogą spotkać swoją bratnią duszę. Od czwartku będą bardzo rozdrażnione, wymagania związane z życiem codziennym będą sprawiać im duże trudności i trudno będzie im się dogadać z otoczeniem. Na szczęście na weekend nastrój im się poprawi, spędzą go w ciepłej, domowej atmosferze.

LEW
Horoskop tygodniowy LewW pierwszej połowie tygodnia Lwy będą miały poczucie, że życie wymyka im się z rąk, stracą na chwilę kontrolę nad biegiem wydarzeń i tylko, jeśli uda im się poddać prądowi, to wyjdą z tego bez szwanku. W czwartek nastrój im się radykalnie zmieni, staną się energiczne, ogarną wszystko i dadzą sobie ze wszystkim radę. W niedzielę ciężko będzie im się dogadać z rodzinką, mogą spodziewać się kłótni.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaPanny w poniedziałkowy poranek będą nastawione do życia intelektualnie, ale z biegiem dnia rozmarzą się, poddadzą się uczuciom i aż do czwartku będą działać pod wpływem intuicji, mogą też się zakochać. Od czwartku odczują przypływ energii i ze zdwojonym wysiłkiem zaczną realizować swoje projekty. Weekend postarają się spędzić w ruchu, na wycieczce lub uprawiając sport.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaWagi w poniedziałek z trudem zaaklimatyzują się w pracy, zaczną dzień od ploteczek i przyjacielskich rozmów, ale od południa mogą mieć problemy z decyzjami, zbyt dużo opcji naraz będzie się im wydawało odpowiednie. Od czwartku energicznie wezmą się do pracy, będą bardzo pobudzone i nastawione romansowo. W weekend odczują potrzebę życia rodzinnego lub kontaktu z naturą.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionSkorpiony w poniedziałkowy ranek obudzą się w kiepskim humorze i resztę dnia będą uciekać od obowiązków i marzyć o niebieskich migdałach. Aż do czwartku będą rozmarzone, uczuciowe, łagodne w stosunku do innych. Od czwartku czeka je dużo ruchu, aktywnego działania, walczenia i wojowania z otoczeniem. W niedzielę zrelaksują się na łonie przyrody, a w związkach zapanuje ciepła, serdeczna atmosfera.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecW pierwszej połowie tygodnia Strzelce będą rozdrażnione, wszystkie wcześniejsze plany będą rozłazić się w szwach, irytować je będzie rozlazłość osób w otoczeniu. Dopiero w czwartek atmosfera się zmieni, wszystko nabierze tempa, w którym lepiej się poczują, będą mogły działać, jeździć, zarządzać, a w wolnych chwilach uprawiać sport. W niedzielę spędzą czas z rodziną, w domu lub na łonie natury.

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecW pierwszej połowie tygodnia Koziorożce będą bardzo uczuciowe i romantyczne, mogą się zakochać, a w sprawach zawodowych będą kierować się impulsami i przeczuciami. Mogą mieć trudności ze skupieniem się na pracy. Od czwartku mogą być rozkojarzone, rozdrażnione i niemiłe dla otoczenia, będą wygłaszać sarkastyczne uwagi. W sobotni wieczór nastrój im się poprawi.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikW poniedziałek rano Wodniki wyruszą na podbój świata, ale energii im starczy zaledwie do południa. Potem mogą mieć poczucie, że na nic nie mają wpływu, w ich życiu zapanuje marazm. Dopiero w czwartek popołudniu poczują wiatr w żaglach, energię do działania i zaczną realizować swoje ekscentryczne pomysły. W sobotę będą świetnie się bawić, ale w niedzielę poczują się przytłoczone i ograniczone.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyRyby w pierwszej połowie tygodnia będą się czuć jak w niebie, będą kochać cały świat i wszystkich ludzi, będą się dla innych poświęcać i snuć wspaniałe plany na przyszłość. W sprawach pracy powinny kierować się intuicją. Od czwartku cudowny nastrój pryśnie, ale za to będą się dziać ważne rzeczy, będą otoczone ludźmi i będą się angażować mocno w pracę. Niedzielę mogą spędzić w zaciszu domowym.
 

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top