You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 17 do 23 września 2012

Horoskop tygodniowy od 17 do 23 września 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranW poniedziałek Barany będą w kiepskim nastroju, wszystko będzie im szło pod górkę, bliscy będą mieli pretensje, niekoniecznie uzasadnione. Od środy niebo się dla nich przejaśni, będą poznawać nowych ludzi, prowadzić bujne życie towarzyskie, a dobre pomysły przysporzą im uznania w pracy. W piątkowe popołudnie staną się rozmarzone i uczuciowe, a weekend spędzą na sportowych zmaganiach.

BYK
Horoskop tygodniowy BykNa początku tygodnia Byki będą ciężko pracować i planować następne dni. Od środy czeka je trudny czas, kłótnie w pracy i w domu, osłabienie zdrowia i przeszkody w pracy. W piątkowe popołudnie nastrój im się zdecydowanie poprawi, będą miały dobrą intuicję, w bliskich związkach nastąpi zbliżenie emocjonalne, wolne Byki mogą się romantycznie zakochać. W niedzielę mogą mieć ochotę na więcej ruchu niż zwykle.
 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaPoniedziałek będzie dla Bliźniąt trudnym dniem, wymagać będą od nich porządku i zorganizowania się, co przyjdzie im z trudem. Od środy będą w swoim żywiole, nowi ludzie, nowe sytuacje, na pewno nie będą się nudzić, będą tryskać energią i nowymi pomysłami. Od piątku ich osławione roztargnienie przybierze ogromne rozmiary, niczego nie będą mogły znaleźć, z nikim się porozumieć i dopiero w niedzielę wrócą do formy.

RAK
Horoskop tygodniowy RakW poniedziałek Raki mogą się czuć w opozycji do całego świata, wszystko będzie przychodzić im z trudem. Od środy łatwiej niż zwykle przyjdzie im się kontaktować z ludźmi, mogą wtedy poznać kogoś nowego, mogą się zakochać. Od piątku staną się bardzo uczuciowe, marzycielskie i będą miały chęć na rozważania moralne i etyczne. W niedzielę będą nastawione rodzinnie.

LEW
Horoskop tygodniowy LewDla Lwów tydzień rozpocznie się od romansów i flirtowania. W pracy będą nastawione na współpracę z innymi i łatwo będą nawiązywać kontakty międzyludzkie. Środowe popołudnie przyniesie im załamanie nastroju, mogą poczuć się gorzej pod względem zdrowotnym. Od piątku mogą liczyć na pomyślne wydarzenia i szczęśliwe okoliczności. W weekend powinny wybrać się na wycieczkę.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaPanny na początku tygodnia będą nastawione pokojowo do świata i ludzi, ale mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji. Od środy wzrośnie ich koncentracja, będą mocno angażować się w to, co robią, mogą też spodziewać się sukcesów zawodowych. Również w dziedzinie uczuć wiele się może dobrego wydarzyć. W weekend będą miały gorsze samopoczucie, powinny zadbać o swoje zdrowie.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaWagi będą na początku tygodnia nastawione na romanse i flirty, a w pracy na kooperację i współpracę, mogą odnosić wielkie sukcesy. Od środy mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji, wyzwania w pracy mogą zakłócić im spokój, a w domu partner może okazywać zazdrość. Piątek będzie dniem sukcesów zawodowych. W weekend Wagi będą cały czas w towarzystwie, czeka je sporo rozrywek i dużo zabawy.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionSkorpiony od poniedziałku będą mogły mieć poczucie wewnętrznej dysharmonii. Mogą mieć ochotę zerwać kontakty z niektórymi ludźmi. Od środy mogą podejmować ważne decyzje zawodowe, będą w stanie uporać się z każdy wyzwaniem. W związkach będzie namiętnie i gorąco. W weekend mogą czuć się zagubione, chyba, że wyjadą gdzieś daleko, gdzie nie będzie ludzi.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecStrzelce będą na początku tygodnia towarzyskie, współpraca z innymi nie będzie sprawiać im problemów. Mogą podpisać korzystny kontrakt albo zawrzeć umowę. Od środy mogą czuć się poirytowane, za dużo będzie wyzwań i mocno trzeba będzie się przyłożyć do pracy. Za to w piątek będą na dużym luzie, myślami będą już w weekendowej podróży, w czasie której mogą liczyć na przygody.

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecKoziorożce od poniedziałku wezmą się ostro do pracy, choć początek tygodnia będzie dla nich trudny, szczególnie w kontaktach z ludźmi. Od środy staną przed nowymi wyzwaniami i świetnie sobie z nimi poradzą. Od piątku mogą liczyć przyjaciół, którzy chętnie zorganizują im wolny czas w weekend. Niedzielę raczej spędzą z rodziną, będą też myśleć o planach zawodowych na następny tydzień.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikWodniki na początku tygodnia będą zadowolone i szczęśliwe, życie nabierze dla nich barw, pojawią się w ich życiu nowi ludzie i nowe sprawy, mogą się zakochać. Od środy nadmiar emocji i uczuć wokół nich stanie się przytłaczający, mogą być nerwowe i kłótliwe. W weekend będą chciały gdzieś wyjechać, rozerwać się i odpocząć od codzienności w egzotycznej atmosferze.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyRyby od poniedziałku będą rozleniwione i pozbawione energii. Trudno będzie im się zdecydować na cokolwiek, będą kierować się zdaniem innych. Od środy będą podejmować się większych zadań i wyzwań. Będą miały dobre dni w miłości, w związkach będzie namiętnie i uczuciowo. W weekend mogą poczuć się zmęczone i chore, dopiero niedziela przyniesie im poprawę nastroju.
 

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top