You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 22 do 28 października 2012

Horoskop tygodniowy od 22 do 28 października 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranBarany rozpoczną tydzień pełne energii, będą prowadzić ożywione życie towarzyskie i wprowadzać w życie najdziwniejsze pomysły. Od środy zwolnią trochę tempo, nastawią się raczej kontemplacyjnie do świata i mogą mieć problemy z koncentracją. Za to w weekend będą tryskać energią i dobrym humorem, będą wyjeżdżać, uprawiać ulubione sporty i zabiegać o względy płci przeciwnej.

BYK
Horoskop tygodniowy BykDla Byków początek tygodnia będzie trudny, zwalą się im na głowę różne niespodziewane sprawy, w pracy ludzie będą wymyślać dziwne rzeczy, a w domu trudno będzie się porozumieć z bliskimi. Od środy odetchną z ulgą i zajmą się spokojnie swoimi sprawami, będą miały dobrą intuicję i mogą dobrze zainwestować pieniądze. Weekend będzie bardzo urozmaicony.
 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaBliźnięta na początku tygodnia będą w siódmym niebie, będą brać udział w wielu spotkaniach towarzyskich, będą miały sto tysięcy pomysłów na minutę, będą czuły się wyjątkowe. Od środy nastrój im się diametralnie zmieni, poczują się zmęczone, trudno będzie im nawiązać dobre relacje z innym. Nadejście weekendu przyjmą z prawdziwą radością, rzucą się w wir wydarzeń i spędzą go w ruchu.

RAK
Horoskop tygodniowy RakNa początku tygodnia Raki będą zmuszone do przeprowadzenia wielu rozmów, spotykania się z ludźmi i będą tym zmęczone. Do środy będą mogły się trochę odsunąć od biegu wydarzeń i odpocząć, dobrze im zrobi medytacja, w związkach poczują się kochane. Weekend spędzą w ruchu, mogą mieć poczucie, że dzieje się za dużo i mogą reagować nerwowo na otoczenie.

LEW
Horoskop tygodniowy LewNa początku tygodnia Lwy będą błyszczeć w towarzystwie, będą niezwykle kreatywne w pracy, a w relacjach z innymi będą bardzo otwarte i będą poznawać wiele nowych osób. Od środy będą kierować się intuicją, ale powinny uważać, bo może je ona zawieść, w miłości mogą mieć poczucie, że coś jest nie tak, ale nie będą wiedziały co. Weekend spędzą na uprawianiu sportu, wyjazdach, w podróży.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaNa początku tygodnia umysł Panien będzie pracował na pełnych obrotach, będą miały dobre pomysły, szybkie reakcje i łatwość nawiązywania kontaktów w ludźmi. Od środy będą mieć dobry czas na miłość, będą nastawione bardzo romantycznie i marzycielsko, dobrze im zrobi medytacja lub ćwiczenia jogi. Weekend spędzą w ruchu, męczyć je będzie improwizacja i zbyt szybkie tempo życia.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaPoczątek tygodnia dla Wag będzie jak wymarzony, spotkania z nowymi ludźmi, mnóstwo rozmów i ploteczek, w ulubionym sklepie znajdą coś wyjątkowego. Od środy zmiana klimatu, wokół nich zrobi się pusto, wyciszą się, skupią na wnętrzu i trudno będzie im z tym wytrzymać. W weekend znów zrobi się gwarno, wesoło i Wagi odżyją, wyjadą gdzieś z przyjaciółmi.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionDla Skorpionów początek tygodnia będzie wyjątkowo trudny, mogą się pokłócić z otoczeniem, pomysły najbliższych będą wydawały im się absurdalne. Od środy uspokoją się, zwiększy się ich intuicja, w miłości mogą liczyć na dobry czas, a w pracy będą w dobrych relacjach z innymi. W weekend będą walczyć z przeszkodami, wytyczać sobie nowe wyzwania i zmuszać się do zwiększonego wysiłku.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecDla Strzelców to będzie dobry tydzień, od poniedziałku będą mieć mnóstwo ciekawych pomysłów, które zyskają uznanie otoczenia, będą czuły się wolne i swobodne. Od środy mogą mieć gorsze samopoczucie i napady smutku, ale już od piątkowego popołudnia poczują przypływ energii, zapał do nowych przedsięwzięć, a przede wszystkim na weekend zaplanują wyjazd i sportowe zmagania.

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecKoziorożce na początku tygodnia będą mieć podejście intelektualne do wszystkiego, nadmiar nowości będzie je męczył, bliskie im osoby zajęte będą innymi ludźmi. Od środy rozkwit w uczuciach, Koziorożce staną się delikatne i wrażliwe, wyczulone na innych, empatyczne, sprawy pracy zejdą na dalszy plan. Weekend spędzą na nadrabianiu straconego czasu, będą walczyć z przeszkodami.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikPoczątek tygodnia będzie dla Wodników ekscytujący, będą poznawać nowych ludzi, zawierać nowe przyjaźnie, wymyślać wynalazki i robić eksperymenty. Od środy ich pomysły staną się jeszcze mniej realne niż zwykle i trudne do zrozumienia dla innych, w miłości nie będą mogły wyczuć partnera i będą się mijać z jego potrzebami. Weekend spędzą poza domem, zatęsknią za wyjazdami i podróżami.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyRyby na początku tygodnia będą cierpieć z powodu nadmiaru gości i kontaktów międzyludzkich, będą odbierać dużo telefonów i maili. Od środy wreszcie uda im się odciąć od ludzi, wyciszyć, nastawią się medytacyjnie, odblokują zdolności, a samotne Ryby mogą odnaleźć miłość swego życia. W weekend będą bardzo energiczne, pełne zapału, mogą wyjechać na wycieczkę.
 

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top