You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 23 do 29 stycznia 2012

Horoskop tygodniowy od 23 do 29 stycznia 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranBarany rozpoczną tydzień towarzysko, będą prowadzić aktywne życie, pełne spotkań z ludźmi, rozmów, plotek i rozrywek intelektualnych. Od środy okoliczności zmuszą je do wolniejszego tempa, trudno będzie im dostosować się do niego. Za to w weekend będą tryskać energią i dobrym humorem, będą wyjeżdżać, uprawiać ulubione sporty i zabiegać o względy płci przeciwnej.

BYK
Horoskop tygodniowy BykDla Byków początek tygodnia będzie trudny, wszystko będzie się działo bardzo szybko i mogą nie nadążać za innymi. Będą poirytowane i nerwowe. Od środy odetchną z ulgą i zajmą się spokojnie swoimi sprawami, będą miały dobrą intuicję i szczęście w miłości. Weekend będzie bardzo urozmaicony, mogą gdzieś wyjeżdżać, uprawiać sporty zimowe, brać udział w imprezach towarzyskich.
 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaBliźnięta na początku tygodnia będą w siódmym niebie, będą brać udział w wielu spotkaniach towarzyskich, będą mieć sto tysięcy pomysłów na minutę, będą czuły się wyjątkowe. Od środy nastrój im się zmieni, mogą odczuwać zmęczenie, powinny zadbać o zdrowie. Nadejście weekendu przyjmą z radością, spędzą go w ruchu, w rozjazdach, uprawiając sporty zimowe i bawiąc się dobrze.

RAK
Horoskop tygodniowy RakNa początku tygodnia Raki będą otoczone życzliwymi ludźmi, będą przeprowadzać wiele rozmów, ale mogą być tym zmęczone. Od środy będą mogły się zająć sobą, będą mogły pomedytować, skupić się na życiu wewnętrznym, a w związkach poczują się kochane. Weekend spędzą w ruchu, mogą mieć poczucie, że dzieje się za dużo, co może wprawiać je w nerwowość.

LEW
Horoskop tygodniowy LewNa początku tygodnia Lwy będą błyszczeć w towarzystwie, będą twórczo myśleć w pracy, mogą mieć osiągnięcia w rozmowach biznesowych. Od środy będą kierować się intuicją, ale mogą mieć wrażenie, że zupełnie się nie rozumieją z innymi ludźmi. Niełatwo będzie załatwić konkretne sprawy. Weekend spędzą na uprawianiu sportów zimowych, wyjazdach, na rozrywkach wszelkiego rodzaju.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaNa początku tygodnia umysł Panien będzie pracował na wysokich obrotach, mogą mieć mnóstwo nowych pomysłów, ale będą one mało realne. Od środy będą miały dobry czas na miłość, będą nastawione bardzo romantycznie i sentymentalnie, dobrze im zrobi medytacja lub ćwiczenia jogi. Weekend spędzą w ruchu, męczyć je będzie zbyt szybkie tempo życia i skłonność innych do improwizacji.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaNa początku tygodnia Wagi będą czuły się świetnie, wokół nich będzie dużo ruchu, będą spotykać się z przyjaciółmi, poznawać nowych ludzi, roztaczać swoje wdzięki i urok. Od środy zmiana klimatu, wyciszą się, skupią na sprawach uczuć i własnym wnętrzu, ale nie będzie im łatwo znieść samotność. W weekend znów zrobi się gwarno, wesoło, romansowo i sportowo.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionDla Skorpionów początek tygodnia będzie wyjątkowo trudny, mogą się pokłócić z otoczeniem, w pracy wszystko będzie się działo inaczej niż zaplanowały, a kontakty z ludźmi będą je męczyć. Od środy zwiększy się ich intuicja, a w miłości będą czuły się spełnione. W weekend nastawią się na pokonywanie przeszkód i pobijanie rekordów sportowych, będą zmuszać się do zwiększonego wysiłku.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecStrzelce od poniedziałku będą miały mnóstwo ciekawych pomysłów, trudno będzie im usiedzieć w miejscu, będą spotykać się z przyjaciółmi i robić wielkie plany na przyszłość. Od środy mogą mieć gorsze samopoczucie, powinny zadbać o swoje zdrowie, w związkach mogą mijać się w oczekiwaniach z partnerem. W weekend poczują przypływ energii, zaplanują wyjazd i sportowe zmagania.

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecKoziorożce na początku tygodnia mogą być zmęczone wzmożonymi kontaktami z ludźmi, nadmiar nowości będzie je irytował, ludzie będą wydawali się lekkomyślni. Od środy mogą liczyć na szczęście w miłości, samotne Koziorożce mogą się zakochać, będą bardziej wyczulone na innych. W weekend mogą mieć kiepskie relacje z najbliższymi, powinny spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikPoczątek tygodnia będzie dla Wodników ekscytujący, będą poznawać nowych ludzi, zawierać nowe przyjaźnie, wpadać na wspaniałe pomysły i robić eksperymenty. Od środy ich pomysły staną się jeszcze mniej realne niż zwykle i mogą spotkać się z niezrozumieniem. Również w uczuciach mogą mieć kłopoty z odróżnieniem marzeń od rzeczywistości. W weekend mogą zaplanować wyjazdy.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyRyby na początku tygodnia mogą być rozkojarzone i nerwowe, za dużo będą miały kontaktów międzyludzkich, będą odbierać dużo telefonów i maili. Od środy wreszcie uda im się osiągnąć spokój, wyciszyć, będą potrafiły słuchać intuicji, będą miały dobry czas dla miłości. W weekend mogą czuć się przytłoczone tempem wydarzeń, mogą wyjechać na zimowisko, czas będzie sprzyjał uprawianiu sportów.
 

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top