You are here
Home > Horoskop > Horoskop tygodniowy od 27 lutego do 4 marca 2012

Horoskop tygodniowy od 27 lutego do 4 marca 2012

BARAN
Horoskop tygodniowy BaranOd poniedziałku Barany będą rozleniwione, rozmarzone, trudno będzie im się zabrać za pracę, myślami będą bujać w obłokach. W środę popołudniu w ich życiu pojawią się nowości, zmiany, ożywią się i będą spotykać się ze znajomymi i przyjaciółmi, dotrze do nich sporo ciekawych informacji. W weekend mogą mieć chandrę, mogą źle się czuć, a rodzinne obiadki będą działać im na nerwy.

BYK
Horoskop tygodniowy BykDla Byków początek tygodnia będzie wyjątkowo korzystny, mogą spodziewać się intratnych propozycji lub napływu gotówki, w domu mogą liczyć na ciepłą, rodzinną atmosferę. Od środy mogą dostawać nowe wiadomości, niektóre będą niezwykle korzystne, ale mogą czuć się zmęczone kontaktami z ludźmi. Weekend spędzą z rodziną, odwiedzą krewnych i powinowatych, będą bardzo uczuciowe.
 
BLIŹNIĘTA
Horoskop tygodniowy BliźniętaPoczątek tygodnia Bliźniętom upłynie na pracy, mogą być w nienajlepszej formie psychicznej, powoli będą się wdrażać w obowiązki. Od środy życie nabierze tempa, ożywią się kontakty międzyludzkie, sporo będzie się działo. Bliźnięta mogą być bardziej niż zwykle roztargnione. Od piątku nastawią się na życie rodzinne, będą miały w domu dużo do zrobienia.

RAK
Horoskop tygodniowy RakRaki na początku tygodnia będą zadowolone z życia, poświęcą dużo czasu i energii na pracę, mogą mieć dodatkowe zlecenia i dodatkowe pieniądze. Od środy mogą stać się roztargnione, będą miały dużo kontaktów z ludźmi i mogą być tym zmęczone. Od piątku będą bardzo uczuciowe, wolne Raki mogą spotkać miłość swojego życia. Weekend spędzą z bliskimi, w ciepłej, domowej atmosferze.

LEW
Horoskop tygodniowy LewDla Lwów początek tygodnia może być trudny, będą miały problemy z dogadaniem się z ludźmi, praca może je nudzić, mogą być poirytowane. Od środy zdecydowanie poprawi im się nastrój, znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi, a w sprawach zawodowych mogą oczekiwać dobrych wiadomości. Weekend spędzą w gronie rodziny, będą prowadzić ożywione życie uczuciowe.

PANNA
Horoskop tygodniowy PannaPanny rozpoczną tydzień w dobrym nastroju, skupią się na pracy, będą zbierać plony ze swoich działań, mogą oczekiwać korzystnych propozycji albo przypływu gotówki. Od środy staną się rozkojarzone, trudno będzie im się skupić, ciężko będzie im się dogadać z bliskimi. W weekend będą nastawione na uczucia i życie rodzinne, wolne Panny mogą umawiać się na randki, a związane spędzą czas z bliskimi.

WAGA
Horoskop tygodniowy WagaWagi na początku tygodnia mogą mieć dobre propozycje w sferze zawodowej, będą w harmonijnych relacjach z ludźmi wokół siebie, będą mieć wyczucie w sprawach ubioru i dobrego gustu. Od środy będą prowadzić ożywione życie towarzyskie, spotykać przyjaciół, będą w doskonałym humorze. W weekend mogą mieć fatalny nastrój, z bliskimi mogą się pokłócić, co wpłynie na nie jeszcze gorzej.

SKORPION
Horoskop tygodniowy SkorpionSkorpiony na początku tygodnia mogą spodziewać się korzystnych ofert, dobrych okazji i przypływu gotówki, dobrze będą się czuć w domu, wśród bliskich osób. Od środy będą zmuszone więcej kontaktować się z ludźmi, mogą dostać różne wiadomości, ożywi się życie towarzyskie. Weekend spędzą z najbliższymi, wolne Skorpiony mogą się zakochać, będą uczuciowe i empatyczne.

STRZELEC
Horoskop tygodniowy StrzelecDla Strzelców początek tygodnia będzie wypełniony pracą, nudną i rutynową, ale konieczną. W domu mogą spotkać się z pretensjami i wyrzutami. Od środy będą bardzo towarzyskie, będą się przemieszczać i ruszać, mogą mieć chęć na zmiany w swoim otoczeniu. W weekend będą zajęte pracami i obowiązkami domowymi. Rodzina będzie dopominać się uwagę, na życie towarzyskie może nie starczyć im czasu.

KOZIOROŻEC
Horoskop tygodniowy KoziorożecKoziorożce rozpoczną tydzień w dobrym humorze, będą miały dużo pracy i nowych propozycji, z których będą bardzo zadowolone. Poczują się pewnie w miłości, dobrze będą się czuły w domu. Od środy plany trochę się im pomieszają, za dużo rzeczy naraz będzie do zrobienia i brakować będzie im czasu na wszystko. Weekend upłynie im pod znakiem miłości, dobrych relacji z bliskimi.
 
WODNIK
Horoskop tygodniowy WodnikDla Wodników początek tygodnia będzie konfliktowy, pełen problemów i kiepskiego nastroju. Od środy poprawi się aura wokół nich, ożywi się życie towarzyskie, przyjdą dobre wieści w sprawach zawodowych, a samotne Wodniki mogą poznać interesującą osobę. W weekend mogą czuć się przytłoczone życiem rodzinnym, chętnie uciekłyby z domu, ale nie zawsze będzie to możliwe.

RYBY
Horoskop tygodniowy RybyPoczątek tygodnia będzie dla Ryb korzystny w sprawach materialnych, mogą dostać dobre propozycje finansowe albo zawodowe, w relacjach z bliskimi łatwo będzie o harmonię. Od środy mogą mieć problemy ze zdrowiem i w kontaktach z innymi ludźmi, w pracy mogą nie nadążać za innymi. Weekend przyniesie im dobre relacje z najbliższymi, będą pełne uczuć, empatii i troski o rodzinę.
 

 

Horoskop tygodniowy

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top