You are here
Home > Inspiracje > Ciekawostki > „Festiwal Kobiet”

„Festiwal Kobiet”

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby podarować sobie trochę przyjemności. Specjalnie i wyłącznie dla Pań przygotowano Festiwal Kobiet, który odbędzie się w sobotę, 10 marca w Hotelu Europejskim w Warszawie.

W trakcie Festiwal przybyłe Panie będą miały możliwość wzięcia udziału w interesujących panelach dyskusyjnych i spotkaniach z wieloma ekspertami. Nie zabraknie też porad dotyczących zdrowia, urody czy rozwoju zawodowego. Uczestniczki będą mogły skorzystać z warsztatów poświęconych modzie i analizie kolorystycznej, poznają tajniki pięknego makijażu i dobierania bielizny oraz ubrań odpowiednich do ich sylwetki. Poruszane zostaną też tematy dotyczące sportu, hobby i rozwoju osobistego.
 
Pamiętając, że do wakacji pozostało już tylko kilka miesięcy, organizatorzy zaprosili do udziału w tym wydarzeniu specjalistów z zakresu dietetyki i kosmetologii. – Panie będą mogły zobaczyć przykładowe zabiegi, a także wypróbować ich działanie na sobie. Na stoisku gabinetu Kształtosfera będzie można również skorzystać z porad specjalistów w dziedzinie zabiegów medycyny estetycznej – mówi Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL.

Festiwal Kobiet skierowany jest do wszystkich przedstawicielek płci pięknej, które myślą o własnym rozwoju, interesują się współczesnymi trendami w modzie, ale także dbają o swoje zdrowie i urodę. Wśród licznych warsztatów i paneli dyskusyjnych z pewnością każda z uczestniczek znajdzie coś dla siebie. Na Panie czekają też specjalne loterie z nagrodami.

Festiwal Kobiet odbędzie się 10 marca w godzinach od 10 do 14 w Hotelu Europejskim. Wstęp jest bezpłatny. 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top