You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Jak i gdzie znaleźć ekipę budowlaną?

Jak i gdzie znaleźć ekipę budowlaną?

Każdemu z nas zdarza się stanąć przez obliczem remontu. Dla niektórych jest to wymarzona zmiana otoczenia, dla innych przykra konieczność. Niezależnie od tego, z jakimi rozmiarami prac przyjdzie nam się zmierzyć, fachowa ekipa budowlana będzie nam niezbędna. Tymczasem rzetelnego wykonawcę niezmiernie trudno znaleźć. Szukanie tradycyjnymi metodami jest nie tylko nieefektywne, ale też czasochłonne. Nie każdy może sobie pozwolić na poświęcenie mnóstwa czasu na przeglądanie książki telefonicznej lub stron internetowych poszczególnych wykonawców, na których czasem trudno dotrzeć do informacji o cenniku lub dostępnych terminach. Dlatego właśnie warto pójść z duchem czasu i skorzystać z wyszukiwarki usług w Internecie, jaką jest Favore.pl.

Jak i gdzie znaleźć ekipę budowlaną?Favore.pl to największa na polskim rynku porównywarka usług, która w swojej bazie skupia oferty tysięcy małych oraz średnich przedsiębiorstw. Znaczna część z nich to firmy budowlane. Codziennie w serwisie pojawiają się nowe ogłoszenia, które są miesięcznie przeglądane przez ponad milion użytkowników z całej Polski. Baza usług zamieszczonych na Favore.pl opiewa na liczbę 300 tysięcy, a ponad 80 tysięcy z nich to oferty z dziedziny budownictwa. Jednakże dzięki dobrze pomyślanej i sprawnie działającej wyszukiwarce, wśród ogromu ofert łatwo jest znaleźć idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

W wyszukiwarce Favore.pl wszystkie usługi są pogrupowane w ogólne kategorie i szczegółowe podkategorie. To znacznie ogranicza konieczność przedzierania się przez gąszcz informacji, z którym zwykle użytkownik Internetu ma do czynienia. Zazwyczaj bowiem trzeba przejrzeć całe listy fachowców zajmujących się budowlanką, żeby wyłowić tych, którzy wykonują uzbrojenia. Tutaj można łatwo dotrzeć do konkretnej grupy wykonawców, których usług potrzebujemy. Poszczególne podkategorie podają nam na tacy oferty wyspecjalizowanych fachowców. Dodatkowo wyszukiwarka oferuje opcję zawężenia wyszukiwania do wybranego województwa lub miejscowości. W ten sposób spośród 300 tysięcy usług zamieszczonych w wyszukiwarce, łatwo znaleźć coś dla nas interesującego. Mając przed sobą listę wykonawców z naszego miasta, którzy zajmują się dokładnie tym rodzajem usług, których poszukujemy, nie pozostaje nic innego, jak wybrać najlepszego z nich.

Jak jednak ocenić, który z fachowców jest najsolidniejszy?

Pomocnym może być tutaj system opinii wystawianych usługodawcom. Po wykonanej usłudze mamy możliwość wystawienia komentarza na profilu wykonawcy, którego zatrudniliśmy. Zawsze przecież najlepiej zatrudnić fachowca „z polecenia”. Przed dokonaniem wyboru zazwyczaj rozpytujemy rodzinę i znajomych o referencje. Remontujący dach czuje się o wiele bezpieczniej, wiedząc, że ta sama ekipa tę samą usługę wykonała u sąsiada, gdzie skończyła przed czasem i udzieliła rabatu. Opinie na Favore.pl działają w podobny sposób: wykonawcę, z którego usług jesteśmy zadowoleni, możemy z czystym sumieniem polecić następnym poszukującym, a tego, którego nie wspominamy zbyt miło – odradzić. Często wykonawcy po zakończonej pracy proszą o wystawienie opinii. W ten sposób budujący lub remontujący dom sami budują bazę wiarygodnych usługodawców, z których oferty można spokojnie skorzystać.

Zrób krok dalej – wystaw zlecenie

Zdarza się jednak, że mamy do wykonania pracę nietypową lub po prostu chcemy, aby to sami wykonawcy zabiegali o pracę u nas. Twórcy Favore.pl wyszli naprzeciw również takim użytkownikom, dla których uruchomili funkcję dodawania zleceń. Ma ona na celu uczynienie znalezienia potrzebnego wykonawcy jeszcze szybszym i łatwiejszym. Wystarczy, krótko opisać pracę, jaką chcemy zlecić, i dodać zlecenie do bazy, a zostanie ono rozesłane na skrzynki mailowe wszystkich wykonawców w danej dziedzinie i lokalizacji. Fachowcy wysyłają swoje oferty do klientów lub kontaktują się z nimi bezpośrednio. W ten sposób klienci mogą łatwo porównać poszczególne oferty i zdecydować, która jest dla nich najkorzystniejsza. Maleje również niebezpieczeństwo, że szczególnie rozchwytywany wykonawca nie będzie odpowie na nasze zapytanie z powodu napiętego grafiku. Odpowiedzi na zlecenie dostajemy jedynie od tych fachowców, którzy sami chcą zaoferować nam jego wykonanie. Jeżeli więc poszukujesz kogoś, kto znakomicie położy kafelki w łazience lub wykona rzetelny kosztorys budowy, napisz o tym do Favore.pl, a zainteresowani wykonawcy na pewno się odezwą.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top