You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Kupujemy skórzaną sofę

Kupujemy skórzaną sofę

Pierwowzór sofy to orientalna, wyściełana poduszkami, kamienna ława. O ile jej współczesne odpowiedniki, nie straciły na solidności, o tyle z pewnością zyskały na komforcie użytkowania. Wykonana z naturalnej, najwyższej jakością skóry sofa, to nie tylko mebel wypoczynkowy, to również alternatywa dla mebli sypialnych.

Kupujemy skórzaną sofęWymarzona sofa to kompromis wyglądu i funkcjonalności. Kupując sofę z funkcją spania warto zwrócić uwagę nie tylko na względy estetyczne, ale również na jakość surowców czy dbałość wykonania. Solidna sofa, to przede wszystkim mebel wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej. Równie ważne jest wykończenie detali i nowatorskie zastosowania.

Najnowsza technologia podsuwa nam wiele udogodnień. Przydatna powierzchnia do spania to podstawa. Inne praktyczne dodatki to pojemnik na pościel, dodatkowe zagłówki czy regulowane podłokietniki. Wszystkie te opcje w swojej ofercie mebli wypoczynkowych przewiduje marka HF Helvetia Furniture.

Ważny jest również wygląd. Głosy jak zwykle dzielą się między wielbicieli klasyki i entuzjastów nowoczesnego designu. Przychylność pierwszej grupy z pewnością zyska model Klavario. Pikowana skóra naturalna w kolorze czerwonego wina to gwarancja ponadczasowej elegancji. HF Helvetia Furniture daje możliwość wyposażenia tego modelu w funkcję spania. Co istotne design mebla w najmniejszym stopniu nie zdradza swojego dodatkowego zastosowania. Interesującą propozycją w stylu klasycznym będzie również model Soleto, prosty design dopełnia tam ciepła słoneczna barwa. Sofa posiada powierzchnię do spania, praktyczny pojemnik na pościel oraz pozwala na dokupienie dodatkowych zagłówków.

Dwu i trzyosobowe sofy z opcją spania to idealna propozycja dla wnętrz wielofunkcyjnych czy mieszkań o niewielkiej powierzchni. Łatwo je zaaranżować w przestrzeni. Z powodzeniem spełniają funkcje mebli sypialnych, nie ustępując im przy tym w wygodzie.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top