You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Metalowe motywy dla bram DESIGN – dyskretna biżuteria marki Normstahl

Metalowe motywy dla bram DESIGN – dyskretna biżuteria marki Normstahl

Urok współczesnych klejnotów tkwi w subtelnym blasku elegancji oraz pozbawionej banału różnorodności. Tę kroplę oryginalnego, minimalistycznego szyku możemy odnaleźć w najnowszej propozycji firmy Normstahl, jedenastu motywach zdobniczych z metalu dedykowanych niezawodnym bramom garażowym z linii DESIGN.

Kreatywność w projektowaniu naszego otoczenia staje się priorytetem. Za pomocą barw, ciekawych designów i interesującego, niebanalnego wzornictwa, jesteśmy w stanie wprowadzić do świata przedmiotów użytku codziennego odrobinę fantazji. Magiczną różdżką, która zamienia klasyczne powierzchnie bram garażowych w unikalne kompozycje kształtów, jest paleta motywów zdobniczych firmy Normstahl.

Geometryczna rewolucja

Na pierwszy rzut oka drobne i subtelne elementy wydają się być niewidoczne, jednak to one decydują o wysmakowanym stylu, według którego aranżujemy przestrzeń. Geometryczne zdobienia dla bram garażowych z linii DESIGN, stworzone są ze srebrnego metalu szczotkowanego. Delikatnie lśniące zestawienia kwadratów, kół i rombów wnoszą w klasykę drewna odrobinę industrializmu i nowoczesnego wzornictwa. Wszystkie z 11 kompozycji złożone z metalowych kształtów są tak pomyślane, aby dyskretnie i w pełni elegancko wzbogacić powierzchnię bramy garażowej, która staje się perfekcyjnie dobranym elementem zarówno w przypadku domu tradycyjnego, jak i modernistycznego. Dodatkową zaletą oferty firmy Normstahl jest możliwość ozdobienia metalowymi aplikacjami także drzwi wejściowych. Tym sposobem tworzymy harmonijny zestaw klejnotów dla całości naszego domu.

Bramy DESIGN – stylowe i wytrzymałe

Nowa kolekcja bram garażowych Design, została zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie niepowtarzalność i kreatywne podejście do aranżacji wyglądu swojego domu. Różne warianty wzornicze zapewniają swobodę wyboru, zachęcając nas do zostania swoimi własnymi designerami i zabawy formą oraz kolorem, po to, by stworzyć dzieło unikatowe i niepowtarzalne.

Rozwiązania proponowane przez firmę Normstahl w bramach garażowych DESIGN zaspokajają jednak nie tylko apetyt na estetyką, ale również na zaawansowaną technologię. Brama segmentowa górna EUROSTYLE – ISO wyposażony jest w standardzie w system antywłamaniowy, spełniający restrykcyjną normę WK2 (klasa odporności antywyważeniowej). Sforsowanie przez włamywacza kompletu zabezpieczeń jest niemal niemożliwe. Zapewnia to system zamka: cylinder i wkładki cylindryczne, mechanizm ryglujący, wytrzymały profil prowadnicy, wspornik z rolką jezdną oraz wzmocnienie prowadnicy łukowej, dodatkowo chroniące górne rolki jezdne przed ingerencją.

Bramy DESIGN firmy Normstahl, w których wzornictwo zostało poszerzone o 11 metalowych wariacji wzorniczych, są wysmakowaną i harmonijną kompozycją tego, co rozumiemy pod określeniem użyteczności i estetyki. Odpowiedni dobór materiałów, przemyślana technologia i uniwersalny design czynią z nich prawdziwy przedmiot pożądania, który subtelnie przystrojony zdobieniami wpasuje się w każdą stylistykę.

Brama Normstahl EUROSTYLE – ISO DESIGN, wym. : 2250 X 1875 z automatem Cena od 4453 zł netto
 

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top