You are here
Home > Inspiracje > Dom i ogród > Zehnder Metropolitan – kompletny program wymiarów i rozwiązań dla minimalistycznego wnętrza

Zehnder Metropolitan – kompletny program wymiarów i rozwiązań dla minimalistycznego wnętrza

Nowoczesne wnętrze nie wymaga wielu elementów wyposażenia, jednak powinny być one przemyślane, niebanalne, po prostu wyjątkowe. Właściciele mieszkań urządzonych w takim stylu stosują się do modernistycznej zasady, że forma wynika z funkcji, dlatego nie ma tam przypadkowych przedmiotów. W tę minimalistyczną stylistykę idealnie wpisze się Zehnder Metropolitan – grzejnik wyróżniający się ory-ginalnym designem oraz walorami użytkowymi. Różnorodność wymiarów i kolorów pozwali na dopasowanie go do każdego wnętrza.

Zehnder Metropolitan został stworzony z myślą: „mniej znaczy więcej” – oszczędny w formie łączy dwie funkcje: dekoracyjną i grzewczą. Nowoczesny, minimalistyczny design grzejnika podkreśla płaski front z wycięciami na ręczniki. Spawy łączące jego poszczegól-ne elementy są całkowicie niewidoczne. Dzięki prostej formie grzejnik sprawia wrażenie niezwykle lekkiego.

Stylowe ogrzewanie

Zehnder Metropolitan doskonale sprawdzi się jako nowoczesny element przestrzeni ła-zienkowej lub pokojowej. W łazience można zastosować dwa typy grzejników: z syme-trycznymi wycięciami jednakowej wielkości lub z większymi wycięciami do wieszania ręczników. Dodatkowo producent oferuje eleganckie akcesoria w postaci chromowanych uchwytów i haczyków na ręczniki. W pokojach, w zależności od aranżacji możemy zamon-tować model poziomy lub pionowy i nie musimy ograniczać się do instalowania go w tra-dycyjnym miejscu pod oknem. Przypominający współczesną rzeźbę Metropolitan będzie stanowił ciekawy akcent na ścianie salonu lub gabinetu. Stylowo zaprezentuje się zarów-no jeden szeroki grzejnik, jak również zamontowane obok siebie trzy wąskie.

Zehnder Metropolitan dostępny jest w bogatej palecie barw Zehnder, co umożliwia dobór najlepszego rozwiązania kolorystycznego do naszego wnętrza. Ciekawy efekt można osiągnąć, montując grzejnik w odcieniu soczystej pomarańczy (Orange Quarz z palety Zehnder) na szarej ścianie. Zwolennikom mocnych kontrastów przypadnie do gustu połą-czenie grzejnika w ciemnym metalicznym odcieniu (np. Volcanic) z jasną ścianą.

Grzejnik na miarę

W zależności od powierzchni pomieszczenia oraz jego aranżacji możemy wybrać grzejnik o odpowiednich wymiarach. W mniejszych pokojach sprawdzi się jeden z niższych modeli, np. o wys. 40 lub 50 cm. W dużych pomieszczeniach, jak salon, znajdzie zastosowanie Zehnder Metropolitan o wysokości 200 cm.

Grzejnik Metropolitan dostępny jest w wersji z zasilaniem wodnym, jak również 100% elektrycznym oraz mieszanym (wodno-elektrycznym). Wszystkie grzejniki wyposażone są w ukryte złącza, dyskretnie zintegrowany zawór oraz praktycznie niezauważalne konsole montażowe.

Zehnder Metropolitan – dzieło mediolańskiego duetu King & Miranda – to nie tylko funk-cjonalny grzejnik, ale także oryginalna ozdoba minimalistycznego wnętrza. Różnorodność wymiarów oraz bogata paleta barw Zehnder pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania dostosowanego do wielkości pomieszczeń oraz ich aranżacji.

Zehnder Metropolitan – cena od 1160 zł netto.

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top