You are here
Home > Inspiracje > Kuchnia > Paski suszonych pomidorów w oleju Svanso

Paski suszonych pomidorów w oleju Svanso

Bez nich trudno wyobrazić sobie rozpieszczoną słońcem kuchnię włoską. Kiedyś trudno dostępne i uważane za towar luksusowy, dziś dostępne powszechnie kuszą nasze zmysły ze sklepowych półek. Suszone pomidory, bo o nich mowa, potrafią wielu potrawom dodać tego ostatniego szlifu, który zwykłą sałatkę zamienia w sycylijską fantazję wieczorową porą.

Paski suszonych pomidorów w oleju SvansoPaski suszonych pomidorów w oleju Svanso to nowość na polskim rynku i propozycja dotąd niespotykana. Dojrzałe, pełne smaku pomidory zamknięte zostały bowiem w słoiczku w postaci zgrabnych paseczków, które tylko czekają na moment, w którym trafią prosto na sałatkę lub do makaronu – np. z kurczakiem i oliwkami. Niezwykle praktyczne w użyciu Paski suszonych pomidorów w oleju wystarczy jedynie odsączyć, by w każdym miejscu i o każdej porze – bez brudzenia rąk i konieczności krojenia – przygotować szybki posiłek bądź przekąskę, która swoim wyrafinowanym smakiem zachwyci każde podniebienie. Harmonijnie współgrają np. z rucolą, szpinakiem, oliwkami czy krewetkami, stanowią także idealny dodatek do wszelakich makaronów – wszak to podstawa włoskich kulinariów.

Wyłącznym dystrybutorem Pasków suszonych pomidorów w oleju w Polsce jest firma SCANDIC-FOOD. Produkt na rodzimy rynek trafił w 285-gramowym, estetycznie zaprojektowanym słoiczku, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Masa:  285 g; Cena: ok. 7 zł; Dystrybutor: Scandic Food

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top