You are here
Home > Inspiracje > Podróże > Bilety do Disneylandu gratis!

Bilety do Disneylandu gratis!

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl rozpoczęło nową promocję dedykowaną dla rodzin z dziećmi, które lubią samodzielnie organizować wakacyjne wyjazdy. Od 26 lipca 2012 osoby, które zarezerwują za pośrednictwem serwisu eSKY.pl hotel w Paryżu, otrzymają voucher do Disneylandu gratis. Promocja trwa do 7 listopada 2012.

Bilety do Disneylandu gratis!– Klientów, którzy samodzielnie organizują urlopowe wyjazdy mamy coraz więcej – mówi Łukasz Neska z serwisu eSKY.pl – Wakacje trwają więc wiele osób wyjeżdża z dziećmi i najczęściej stara się organizować czas w ten sposób, by zarówno dorośli jak i maluchy mieli zapewnione atrakcje. Stąd pomysł z biletami do Disneylandu. Zwłaszcza, że w tym roku Park ten obchodzi 20. urodziny.

Każda osoba, która w okresie trwania promocji dokona – za pośrednictwem serwisu eSKY.pl – rezerwacji pobytu hotelowego w Paryżu otrzyma voucher upoważniający do odebrania jednodniowego biletu wstępu do magicznej krainy Disneya – konkretnie do Disneyland Park i Walt Disney Studios.

Osoby, które nie zarezerwują pobytu w hotelu mogą skorzystać z równoległej promocji – aż do 7 listopada na bilety do Disneylandu kupowane za pośrednictwem eSKY.pl obowiązuje 20 proc. zniżka.

Promocje obowiązują zarówno przy sprzedaży online jak i poprzez Telefoniczne Centrum Obsługi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.esky.pl/disneyland

Udostępnij lub polub post:

Dodaj komentarz

Top